





Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE65Q80DATXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 32.50kg
875.02€ (1,711.38лв.)
без ДДС: 729.18€ (1,426.15лв.)
![]() |
12 x 82.63 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, QE65Q80DATXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, цена Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, оферти Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, ревю Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, промоция Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, онлайн магазин Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, поръчай Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver мнения
, Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, гаранция Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, бърза доставка Samsung Q80D QE65Q80DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE65Q80DATXXH характеристики
, Samsung QE65Q80DATXXH спецификации
, Samsung QE65Q80DATXXH review
, Samsung QE65Q80DATXXH сравнение
, Samsung QE65Q80DATXXH отзиви
, Samsung QE65Q80DATXXH намаление
| Stand type: | Center stand |
| Introduction year: | 2024 |
| Colour name: | Eclipse Silver |
| VESA mounting: | Yes |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| Frameless design: | Yes |
| Panel mounting interface: | 400 x 300 mm |
| Product colour: | Silver |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 105 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 269 kWh |
| Energy saving mode: | Yes |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Power consumption (typical): | 105 W |
| Power consumption (max): | 295 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Auto power off: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| Weight (without stand): | 22.9 kg |
| Width (without stand): | 1446.5 mm |
| Height (without stand): | 829.3 mm |
| Weight (with stand): | 26.1 kg |
| Depth (without stand): | 46.6 mm |
| Depth (with stand): | 285.7 mm |
| Width (with stand): | 1446.5 mm |
| Height (with stand): | 891.3 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Game features: | Dynamic Black EQ, Game Bar, Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Surround Sound, Variable Refresh Rate (VRR) |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Backlight dimming technology: | Supreme UHD Dimming |
| Game mode: | Yes |
| Picture processing technology: | Samsung Real Depth Enhancer, Neural Quantum Processor 4K Gen 2 |
| AI Upscale: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Ambient mode: | Ambient Mode+ |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Quantum HDR+ |
| Smartphone/tablet remote support: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| Eco sensor: | Yes |
| Package height: | 935 mm |
| Package depth: | 180 mm |
| Package weight: | 33.5 kg |
| Package width: | 1625 mm |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Native refresh rate: | 100 Hz |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Display technology: | QLED |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Adaptive sound: | Yes |
| Audio decoders: | Dolby Atmos |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 40 W |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Audio output channels: | 2.2 channels |
| Common interface (CI): | Yes |
| RF ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| RF connector type: | F, IEC |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| PC in (D-Sub): | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Number of tuners: | 2 tuner(s) |
| Video apps: | Samsung TV Plus |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Smart TV: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Sound mirroring: | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | Quantum Dot Display, Built-in SmartThings Hub, HDR10+, AMD FreeSync™ Premium Pro, Supreme UHD Dimming, Active Voice Amplifier, Samsung TV Plus, Ambient Mode+, Smart Calibration, Samsung Multi View, Motion Xcelerator, Gaming Hub, Samsung Health, HDMI eARC, Smart TV powered by Tizen, Object Tracking Sound Lite, AirPlay 2, Slim Fit Wall-Mount, Wide Viewing Angle, Direct Full Array, Slim Wall Mount Kit Included, Q-Symphony, Quantum HDR+, AI Scaling, Dolby Atmos®, Works With Amazon Alexa, Adaptive Sound Pro, Super Ultrawide GameView |











