



ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKMP0034
- Тегло: 1.16kg
26.08€ (51.00лв.)
без ДДС: 21.73€ (42.50лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, DLZROYKMP0034
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, цена ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, оферти ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, ревю ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, промоция ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, онлайн магазин ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, поръчай ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g мнения
, ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, гаранция ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, бърза доставка ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in sauce - wet puppy food - 12X85g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKMP0034 характеристики
, Royal Canin DLZROYKMP0034 спецификации
, Royal Canin DLZROYKMP0034 review
, Royal Canin DLZROYKMP0034 сравнение
, Royal Canin DLZROYKMP0034 отзиви
, Royal Canin DLZROYKMP0034 намаление
| Dog breed: | Yorkshire Terrier, Chihuahua, Dachshund, Mini Dachshund, Pomeranian, Cavalier King Charles Spaniel, Maltese, Pug, Shih Tzu, Mini Poodle |
| Breed size: | Small (up to 5 kg), Mini (5 - 10kg) |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 12 x 85 g |
| Pet life stage: | Puppy |
| Suitable for: | Dog |
| Package type: | Sachet |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Additional features: | Growth period |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Category: | For dog |
| Pet food flavor: | No data available |
| Dosage form: | Solid |
| Product category : | Wet food |
| Age of the pet : | Junior |
| Crude fibres: | 1% |
| Includes vitamins: | Vitamin E, Vitamin D3 |
| Fat content: | 6% |
| Protein: | 8% |
| Iron content: | 5 mg/kg |
| Crude ash: | 2% |
| Preservative free: | No data available |
| Moisture content: | 79% |
| Iodine content: | 0.3 mg/kg |
| Zinc content: | 16 mg/kg |
| No artificial colours: | No data available |
| Copper content: | 2.4 mg/kg |
| Soy free: | No data available |
| Manganese content: | 1.5 mg/kg |
| Gluten free: | No |
| Sugar free: | No |





