



ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKMP0023
- Тегло: 1.20kg
26.42€ (51.68лв.)
без ДДС: 22.02€ (43.07лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, DLZROYKMP0023
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, цена ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, оферти ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, ревю ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, промоция ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, онлайн магазин ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, поръчай ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g мнения
, ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, гаранция ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, бърза доставка ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Wet dog food Pâté 12x85 g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKMP0023 характеристики
, Royal Canin DLZROYKMP0023 спецификации
, Royal Canin DLZROYKMP0023 review
, Royal Canin DLZROYKMP0023 сравнение
, Royal Canin DLZROYKMP0023 отзиви
, Royal Canin DLZROYKMP0023 намаление
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Product type: | Wet food |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Pet breed: | Shih Tzu |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | General health |
| Product category : | Wet food |
| Category: | For dog |
| Pet food flavor: | Meat |
| Dog breed: | Shih Tzu |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Package type: | Sachet |
| Weight: | 12 x 85 g |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health, Skin & coat |
| Pet life stage: | Mature |
| Zinc content: | 43 mg/kg |
| Copper content: | 2.6 mg/kg |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E |
| Crude ash: | 1.9% |
| Fat content: | 5.5% |
| Vitamin D3 content: | 200 IU/kg |
| Protein: | 8.5% |
| Iron content: | 14 mg/kg |
| Manganese content: | 43 mg/kg |
| Crude fibres: | 1% |





