
Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZROYKDP0035
- Тегло: 4.08kg
45.12€ (88.25лв.)
без ДДС: 37.60€ (73.54лв.)
Етикети:
Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, DLZROYKDP0035
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, цена Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, оферти Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, ревю Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, промоция Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, онлайн магазин Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, поръчай Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg мнения
, Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, гаранция Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, бърза доставка Royal Canin SHN Mini Puppy - dry puppy food - 4kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKDP0035 характеристики
, Royal Canin DLZROYKDP0035 спецификации
, Royal Canin DLZROYKDP0035 review
, Royal Canin DLZROYKDP0035 сравнение
, Royal Canin DLZROYKDP0035 отзиви
, Royal Canin DLZROYKDP0035 намаление
| Includes vitamins: | Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B12, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin B6, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin A |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Weight: | 4 kg |
| Package type: | Sack |
| Antioxidants included: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Product category : | Dry food |
| Additional features: | General health, Growth period |
| Main flavor: | Chicken |
| Age of the pet : | Junior |
| Pet life stage: | Puppy |
| Pet food flavor: | Poultry, Rice |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 8.8 mg/kg |
| Vitamin B12 content: | 70 μg/kg |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 34 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1000 IU/kg |
| Crude fibres: | 1.4% |
| Magnesium content: | 0.07% |
| Fat content: | 20% |
| Vitamin B6 content: | 26.1 mg/kg |
| Niacin (vitamin B3) content: | 43.8 mg/kg |
| Biotin content: | 2710 μg/kg |
| Sodium: | 0.4% |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 4.1 mg/kg |
| Crude ash: | 7.7% |
| Selenium content: | 0.4 mg/kg |
| Protein: | 31% |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 6.6 mg/kg |
| Potassium content: | 0.65% |
| Phosphorus: | 1% |
| Vitamin C content: | 410 mg/kg |
| Metabolisable Energy (ME): | 4083 kcal/kg |
| Vitamin E content: | 510 mg/kg |
| Calcium: | 1.25% |
| Copper content: | 15 mg/kg |
| Iron content: | 220 mg/kg |
| Zinc content: | 170 mg/kg |
| Manganese content: | 63 mg/kg |
| Iodine content: | 4.6 mg/kg |
| Vitamin A content: | 23000 IU/kg |





