
Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AMABEZKAR0323
- Тегло: 1.10kg
24.01€ (46.96лв.)
без ДДС: 20.01€ (39.14лв.)
Етикети:
Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, AMABEZKAR0323
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, цена Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, оферти Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, ревю Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, промоция Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, онлайн магазин Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, поръчай Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg мнения
, Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, гаранция Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, бърза доставка Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog Adult Poultry 1 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin AMABEZKAR0323 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR0323 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR0323 review
, Royal Canin AMABEZKAR0323 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR0323 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR0323 намаление
| Weight: | 1 kg |
| Pet specific needs: | Pregnant or mother |
| Package type: | Sack |
| Antioxidants included: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Pet food flavor: | Poultry |
| Includes vitamins: | Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin A, Vitamin B5, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin E |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Additional features: | Growth period, Pregnancy and lactation |
| Age of the pet : | Junior |
| Pet breed: | Jack Russell Terrier |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| Product category : | Dry food |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fat content: | 22% |
| Vitamin C content: | 410 mg/kg |
| Vitamin B6 content: | 9.9 mg/kg |
| Protein: | 30% |
| Selenium content: | 0.37 mg/kg |
| Phosphorus: | 1.01% |
| Crude fibres: | 1.3% |
| Potassium content: | 0.8% |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 7.3 mg/kg |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 5 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1200 IU/kg |
| Niacin (vitamin B3) content: | 44.9 mg/kg |
| Vitamin E content: | 560 mg/kg |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 30.5 mg/kg |
| Crude ash: | 8% |
| L-carnitine content: | 50 mg/kg |
| Calcium: | 1.29% |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 12.9 mg/kg |
| Iron content: | 224 mg/kg |
| Manganese content: | 65 mg/kg |
| Copper content: | 15 mg/kg |
| Metabolisable Energy (ME): | 4227 kcal/kg |
| Vitamin A content: | 20500 IU/kg |
| Sodium: | 0.4% |
| Biotin content: | 1300 μg/kg |
| Vitamin B12 content: | 80 μg/kg |
| Zinc content: | 173 mg/kg |
| Iodine content: | 4.7 mg/kg |
| Magnesium content: | 0.07% |





