
ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZROYKDP0013
- Тегло: 1.54kg
27.31€ (53.42лв.)
без ДДС: 22.76€ (44.51лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, DLZROYKDP0013
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, цена ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, оферти ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, ревю ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, промоция ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, поръчай ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg мнения
, ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, гаранция ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult dry dog food - 1.5 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKDP0013 характеристики
, Royal Canin DLZROYKDP0013 спецификации
, Royal Canin DLZROYKDP0013 review
, Royal Canin DLZROYKDP0013 сравнение
, Royal Canin DLZROYKDP0013 отзиви
, Royal Canin DLZROYKDP0013 намаление
| Health effects: | Dental care |
| Dog breed: | Chihuahua |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Dry food |
| Pet life stage: | Mature |
| Soy free: | N |
| Pet food flavor: | Poultry |
| Weight: | 1.5 kg |
| Preservative free: | No |
| Gluten free: | Yes |
| Breed size: | X-Small (< 4kg) |
| Package type: | Sack |
| Sugar free: | No data available |
| Antioxidants included: | Yes |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | General health |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Crude ash: | 5% |
| Crude fibres: | 2.1% |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 16% |





