
Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AMABEZKAR0185
- Тегло: 8.10kg
81.60€ (159.60лв.)
без ДДС: 68.00€ (133.00лв.)
![]() |
12 x 7.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, AMABEZKAR0185
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, цена Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, оферти Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, ревю Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, промоция Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, онлайн магазин Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, поръчай Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg мнения
, Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, гаранция Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, бърза доставка Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 8kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin AMABEZKAR0185 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR0185 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR0185 review
, Royal Canin AMABEZKAR0185 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR0185 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR0185 намаление
| Breed size: | X-Small (< 4kg), Mini (5 - 10kg) |
| Pet specific needs: | Tendency to be overweight, Spayed or neutered |
| Antioxidants included: | Yes |
| Weight: | 8 kg |
| Package type: | Sack |
| Health effects: | Dental care |
| Product category : | Dry food |
| Includes vitamins: | Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B12, Vitamin B5, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin A, Vitamin B2, Vitamin E |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | Sterilization |
| Pet breed: | Maltese, Jack Russell Terrier |
| Pet life stage: | Mature |
| Category: | For dog |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Phosphorus: | 0.7% |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 3.5 mg/kg |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 32.3 mg/kg |
| Vitamin C content: | 230 mg/kg |
| Sodium: | 0.4% |
| Taurine content: | 1000 mg/kg |
| Selenium content: | 0.24 mg/kg |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 3.9 mg/kg |
| Crude ash: | 5.3% |
| Vitamin B12 content: | 60 μg/kg |
| Niacin (vitamin B3) content: | 13.9 mg/kg |
| Potassium content: | 0.7% |
| Crude fibres: | 6.4% |
| Vitamin B6 content: | 25.6 mg/kg |
| Magnesium content: | 0.08% |
| L-carnitine content: | 200 mg/kg |
| Protein: | 30% |
| Vitamin D3 content: | 900 IU/kg |
| Fat content: | 13% |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 8.8 mg/kg |
| Iron content: | 162 mg/kg |
| Vitamin E content: | 550 mg/kg |
| Manganese content: | 65 mg/kg |
| Metabolisable Energy (ME): | 3468 kcal/kg |
| Zinc content: | 191 mg/kg |
| Vitamin A content: | 22000 IU/kg |
| Copper content: | 15 mg/kg |
| Iodine content: | 4.4 mg/kg |
| Calcium: | 0.72% |
| Biotin content: | 2640 μg/kg |






