Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera, Dual View, Auto-Zoom Tracking, PoE Connection, Color Night Vision – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: P760
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.32kg
189.58€ (370.78лв.)
без ДДС: 157.98€ (308.98лв.)
![]() |
12 x 17.90 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, P760
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, цена Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, оферти Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, ревю Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, промоция Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, онлайн магазин Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, поръчай Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision мнения
, Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, гаранция Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, бърза доставка Reolink TrackMix Series P760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, PoE Connection
, Color Night Vision
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink P760 характеристики
, reolink P760 спецификации
, reolink P760 review
, reolink P760 сравнение
, reolink P760 отзиви
, reolink P760 намаление
| Form factor: | Dome |
| Protection features: | Weatherproof |
| Mounting type: | Ceiling/wall |
| Product colour: | White, Black |
| Power consumption (max): | 12 W |
| Power source type: | DC, PoE |
| DC output current: | 2 A |
| DC output voltage: | 12, 48 |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 55 °C |
| Reset button: | Yes |
| Width: | 228.2 mm |
| Depth: | 147 mm |
| Weight: | 1.21 kg |
| Height: | 129 mm |
| User access level: | Administrator, User |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Supported network protocols: | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Wi-Fi: | No |
| Number of users: | 20 user(s) |
| Networking standards: | IEEE 802.1af |
| Bluetooth: | No |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | Android, iOS |
| Colour temperature: | 6500 K |
| Type: | IP security camera |
| Luminous flux: | 450 lm |
| Placement supported: | Indoor & outdoor |
| Day/night mode: | Yes |
| Built-in light: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Package height: | 190 mm |
| Package weight: | 1.76 kg |
| Package depth: | 270 mm |
| Package width: | 205 mm |
| Mounting kit: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Number of cameras: | 1 |
| Screws included: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Built-in microphone: | Yes |
| Card reader integrated: | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Built-in HDD: | No |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Camera pan control: | Yes |
| Camera tilt control: | Yes |
| Pan speed: | 90 °/sec |
| Pan range: | 0 - 355° |
| Tilt speed: | 60 °/sec |
| Tilt angle range: | 0 - 90° |
| Number of sensors: | 2 |
| Optical sensor size: | 25.4 / 3 mm (1 / 3") |
| Sensor type: | CMOS |
| Video compression formats: | H.264, H.265 |
| Frame rate: | 25 fps |
| Total megapixels: | 8 MP |
| Supported graphics resolutions: | 3840 x 2160 |
| Supported video modes: | 2160p |
| Video recording: | Yes |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Night vision distance: | 30 m |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| Night vision: | Yes |
| LED type: | IR |
| Number of illumination LEDs: | 2 |
| Maximum aperture number: | 1.6 |
| Warnings: | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage., Ensure that the product is properly installed and protected against falling., The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |







