Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera, Dual View, Auto-Zoom Tracking, 2.4/5Ghz Wi-Fi, Color Night Vision – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: W760
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.00kg
206.32€ (403.52лв.)
без ДДС: 171.93€ (336.27лв.)
![]() |
12 x 19.48 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, W760
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, цена Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, оферти Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, ревю Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, промоция Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, онлайн магазин Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, поръчай Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision мнения
, Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, гаранция Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, бърза доставка Reolink TrackMix Series W760 - 4K Outdoor Camera
, Dual View
, Auto-Zoom Tracking
, 2.4/5Ghz Wi-Fi
, Color Night Vision
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink W760 характеристики
, reolink W760 спецификации
, reolink W760 review
, reolink W760 сравнение
, reolink W760 отзиви
, reolink W760 намаление
| Product colour: | White |
| Form factor: | Turret |
| International Protection (IP) code: | IP65 |
| Mounting type: | Wall |
| Power source type: | DC |
| DC output voltage: | 12 |
| DC output current: | 1 A |
| Security algorithms: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Human and vehicle targets classification: | Yes |
| Video motion detection: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Reset button: | Yes |
| Weight: | 1.21 kg |
| Width: | 147 mm |
| Height: | 129 mm |
| Depth: | 228 mm |
| Bluetooth: | No |
| Networking standards: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| User access level: | Administrator, User |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Number of users: | 20 user(s) |
| Live view: | Yes |
| Supported network protocols: | HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, RTSP,RTMP, SMTP, ONVIF, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | Android, iOS |
| Antenna type: | External |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Antennas quantity: | 2 |
| Type: | IP security camera |
| Infrared (IR) cut-off filter: | Yes |
| Auto-tracking: | Yes |
| Day/night mode: | Yes |
| Placement supported: | Outdoor |
| Virtual assistant: | Google Assistant |
| Mounting kit: | Yes |
| Manual: | Yes |
| Number of cameras: | 1 |
| Screws included: | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Card reader integrated: | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Built-in HDD: | No |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| DC-in jack: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Tilt angle range: | 0 - 90° |
| Lens viewing angle, horizontal: | 38 - 104° |
| Lens viewing angle, vertical: | 21 - 60° |
| Tilt speed: | 1.5 °/sec |
| Pan speed: | 90 °/sec |
| Pan range: | 0 - 355° |
| Camera pan control: | Yes |
| Camera tilt control: | Yes |
| Optical sensor size: | 25.4 / 3 mm (1 / 3") |
| Sensor type: | CMOS |
| Bit rate: | 128Kbps - 8192Kbps |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Supported graphics resolutions: | 3840 x 2160 |
| Video formats supported: | H.265, H.264 |
| Total megapixels: | 8 MP |
| Supported video modes: | 2160p |
| Video recording: | Yes |
| Frame rate: | 25 fps |
| Video streaming: | Yes |
| Video compression formats: | H.264, H.265 |
| Night vision distance: | 30 m |
| LED type: | IR/White |
| Number of illumination LEDs: | 2 |
| Night vision: | Yes |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| Fixed focal length: | 2.8 mm |
| Zoom capability: | Yes |
| Number of lenses: | 1 |
| Maximum aperture number: | 1.6 |








