





Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera, IK10 Vandal-Proof, 5X Optical Zoom, 2.4/5 GHz Wi-Fi, Color Night Vision – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: WC843WAD4K01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.36kg
195.23€ (381.83лв.)
без ДДС: 162.69€ (318.19лв.)
![]() |
12 x 18.44 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, WC843WAD4K01
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, цена Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, оферти Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, ревю Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, промоция Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, онлайн магазин Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, поръчай Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision мнения
, Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, гаранция Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, бърза доставка Reolink W437 - 4K Wi-Fi 6 Security Camera
, IK10 Vandal-Proof
, 5X Optical Zoom
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Color Night Vision
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink WC843WAD4K01 характеристики
, reolink WC843WAD4K01 спецификации
, reolink WC843WAD4K01 review
, reolink WC843WAD4K01 сравнение
, reolink WC843WAD4K01 отзиви
, reolink WC843WAD4K01 намаление
| Product colour: | White |
| Mounting type: | Ceiling |
| Form factor: | Dome |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| DC output voltage: | 12 |
| DC output current: | 1 A |
| Power consumption (max): | 12 W |
| Power source type: | DC |
| Security algorithms: | WPA, WPA2 |
| Video motion detection: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Reset button: | Yes |
| Weight: | 754 g |
| Height: | 98.3 mm |
| Diameter: | 13.3 cm |
| User access level: | Administrator, User |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Bluetooth: | No |
| Live view: | Yes |
| Number of users: | 20 user(s) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Supported network protocols: | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Placement supported: | Indoor & outdoor |
| Virtual assistant: | Google Assistant |
| Built-in light: | Yes |
| Colour temperature: | 6000 K |
| Infrared (IR) cut-off filter: | Yes |
| Type: | IP security camera |
| Number of cameras: | 1 |
| Mounting kit: | Yes |
| Screws included: | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Built-in HDD: | No |
| Card reader integrated: | Yes |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| DC-in jack: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Lens viewing angle, vertical: | 17 - 55° |
| Lens viewing angle, horizontal: | 31 - 105° |
| Sensor type: | CMOS |
| Number of sensors: | 1 |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Video compression formats: | H.265 |
| Video recording: | Yes |
| Video streaming: | Yes |
| Total megapixels: | 8 MP |
| Bit rate: | 64 Kbps - 6144 Kbps |
| Supported graphics resolutions: | 3840 x 2160 |
| Frame rate: | 15 fps |
| Supported video modes: | 2160p |
| Video formats supported: | H.265 |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| Night vision: | Yes |
| Number of illumination LEDs: | 4 |
| Night vision distance: | 30 m |
| LED type: | IR |
| Number of lenses: | 1 |
| Zoom capability: | Yes |
| Focal length range: | 2.7 - 13.5 mm |
| Optical zoom: | 5x |
| Maximum aperture number: | 1.6 |







