





Reolink P437 - 4K Outdoor Camera, IK10 Vandal-Proof, PoE, 5X Optical Zoom, Color Night Vision, Smart Detection – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: P437
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.12kg
138.40€ (270.68лв.)
без ДДС: 115.33€ (225.57лв.)
![]() |
12 x 13.07 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, P437
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, цена Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, оферти Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, ревю Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, промоция Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, онлайн магазин Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, поръчай Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection мнения
, Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, гаранция Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, бърза доставка Reolink P437 - 4K Outdoor Camera
, IK10 Vandal-Proof
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Color Night Vision
, Smart Detection
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink P437 характеристики
, reolink P437 спецификации
, reolink P437 review
, reolink P437 сравнение
, reolink P437 отзиви
, reolink P437 намаление
| Mounting type: | Ceiling |
| Form factor: | Dome |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| Product colour: | White |
| Power source type: | DC, PoE |
| DC output current: | 1 A |
| Power consumption (max): | 12 W |
| DC output voltage: | 12, 48 |
| Video motion detection: | Yes |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 55 °C |
| Diameter: | 13.3 cm |
| Height: | 98.3 mm |
| Weight: | 751 g |
| User access level: | Administrator, User |
| Number of users: | 20 user(s) |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Supported network protocols: | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Bluetooth: | No |
| Networking standards: | IEEE 802.3af |
| Wi-Fi: | No |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Colour temperature: | 6500 K |
| Infrared (IR) cut-off filter: | Yes |
| Virtual assistant: | Google Assistant |
| Built-in light: | Yes |
| Placement supported: | Indoor & outdoor |
| Type: | IP security camera |
| Connectivity technology: | Wired |
| Mounting kit: | Yes |
| Number of cameras: | 1 |
| Screws included: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated: | Yes |
| Built-in HDD: | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Lens viewing angle, vertical: | 17 - 55° |
| Lens viewing angle, horizontal: | 31 - 100° |
| Lens viewing angle, diagonal: | 39 - 123° |
| Number of sensors: | 1 |
| Sensor type: | CMOS |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Video recording: | Yes |
| Video streaming: | Yes |
| Frame rate: | 25 fps |
| Supported video modes: | 2160p |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Video compression formats: | H.265 |
| Total megapixels: | 8 MP |
| Supported graphics resolutions: | 3840 x 2160 |
| Bit rate: | 64 Kbps - 8192 Kbps |
| Video formats supported: | H.265 |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| Night vision: | Yes |
| Night vision distance: | 30 m |
| LED type: | IR |
| Number of illumination LEDs: | 4 |
| Number of lenses: | 1 |
| Maximum aperture number: | 1.6 |
| Zoom capability: | Yes |
| Optical zoom: | 5x |
| Focal length range: | 2.7 - 13.5 mm |
| Warnings: | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste., Avoid direct contact with water to prevent electrical damage., Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |







