


-25 %



Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera, 180° Panoramic View, Powerful Floodlights, 5/2.4GHz Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Series-F750W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.19kg
224.50€ (439.08лв.)
299.34€ (585.46лв.)
без ДДС: 187.08€ (365.90лв.)
![]() |
12 x 21.20 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, Series-F750W
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, цена Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, оферти Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, ревю Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, промоция Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, онлайн магазин Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, поръчай Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi мнения
, Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, гаранция Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, бърза доставка Reolink Floodlight Series F750W - 4K Dual-Lens Wi-Fi Camera
, 180° Panoramic View
, Powerful Floodlights
, 5/2.4GHz Wi-Fi
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink Series-F750W характеристики
, reolink Series-F750W спецификации
, reolink Series-F750W review
, reolink Series-F750W сравнение
, reolink Series-F750W отзиви
, reolink Series-F750W намаление
| Product colour: | White |
| Mounting type: | Wall |
| International Protection (IP) code: | IP66 |
| Form factor: | Bullet |
| Power source type: | DC |
| DC output current: | 1.7 A |
| DC output voltage: | 12 |
| Power consumption (max): | 24 W |
| Video motion detection: | Yes |
| Human and vehicle targets classification: | Yes |
| Security algorithms: | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 50 °C |
| Reset button: | Yes |
| Height: | 151 mm |
| Weight: | 1.25 kg |
| Width: | 243 mm |
| Depth: | 210 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Number of users: | 20 user(s) |
| Live view: | Yes |
| Networking standards: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Supported network protocols: | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Bluetooth: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| User access level: | Administrator, User |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | Android, iOS |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Placement supported: | Outdoor |
| Type: | IP security camera |
| Virtual assistant: | Google Assistant |
| Infrared (IR) cut-off filter: | Yes |
| Number of cameras: | 1 |
| Screws included: | Yes |
| Manual: | Yes |
| Mounting kit: | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Built-in HDD: | No |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Card reader integrated: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| DC-in jack: | Yes |
| Lens viewing angle, horizontal: | 180° |
| Lens viewing angle, vertical: | 60° |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Number of sensors: | 1 |
| Sensor type: | CMOS |
| Video compression formats: | H.265 |
| Video recording: | Yes |
| Total megapixels: | 8 MP |
| Frame rate: | 20 fps |
| Video formats supported: | H.265 |
| Maximum resolution: | 4608 x 1728 pixels |
| Bit rate: | 256Kbps - 10240Kbps |
| Video streaming: | Yes |
| Night vision distance: | 30 m |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| LED type: | IR/White |
| Number of illumination LEDs: | 14 |
| Night vision: | Yes |
| Maximum aperture number: | 2 |
| Fixed focal length: | 3.2 mm |
| Number of lenses: | 1 |







