





Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera, 2.4/5 GHz Wi-Fi, Person/Vehicle/Animal Detection, 100ft Night Vision – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: W320
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.01kg
81.28€ (158.96лв.)
без ДДС: 67.73€ (132.47лв.)
![]() |
12 x 7.68 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, W320
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, цена Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, оферти Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, ревю Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, промоция Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, онлайн магазин Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, поръчай Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision мнения
, Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, гаранция Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, бърза доставка Reolink W320 - 5MP Outdoor Security Camera
, 2.4/5 GHz Wi-Fi
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 100ft Night Vision
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink W320 характеристики
, reolink W320 спецификации
, reolink W320 review
, reolink W320 сравнение
, reolink W320 отзиви
, reolink W320 намаление
| Mounting type: | Wall |
| Form factor: | Bullet |
| Weatherproof: | Yes |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| LED indicators: | Yes |
| Product colour: | White |
| DC output current: | 1 A |
| DC output voltage: | 12 |
| Power consumption (max): | 12 W |
| Power source type: | DC |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features: | Human detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Security algorithms: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 55 °C |
| Reset button: | Yes |
| Height: | 186 mm |
| Package weight: | 880 g |
| Package depth: | 250 mm |
| Package height: | 125 mm |
| Package width: | 122 mm |
| Diameter: | 6.7 cm |
| Weight: | 415 g |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Supported network protocols: | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Wi-Fi standards: | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Wi-Fi: | Yes |
| Number of users: | 20 user(s) |
| User access level: | Administrator, User |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a |
| Bluetooth: | No |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Type: | IP security camera |
| Infrared (IR) cut-off filter: | Yes |
| Placement supported: | Outdoor |
| Day/night mode: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| Virtual assistant: | Google Assistant |
| Antenna type: | External |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Screws included: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Mounting kit: | Yes |
| Number of cameras: | 1 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Bit rate range: | 64 - 8192 Kbit/s |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Card reader integrated: | Yes |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Built-in HDD: | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| DC-in jack: | Yes |
| Lens viewing angle, vertical: | 48° |
| Lens viewing angle, horizontal: | 80° |
| Sensor type: | CMOS |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Number of sensors: | 1 |
| Video recording: | Yes |
| Video compression formats: | H.264 |
| Total megapixels: | 5 MP |
| Frame rate: | 20 fps |
| Maximum resolution: | 2560 x 1920 pixels |
| Night vision: | Yes |
| Number of illumination LEDs: | 18 |
| Night vision distance: | 30 m |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| LED type: | IR |
| Number of lenses: | 1 |
| Maximum aperture number: | 2 |
| Fixed focal length: | 4 mm |







