





Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera, Person/Vehicle/Animal Detection, Pan & Tilt, 3X Optical Zoom – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: E1 Wi-Fi Outdoor
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.04kg
111.74€ (218.55лв.)
без ДДС: 93.12€ (182.13лв.)
![]() |
12 x 10.55 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, E1 Wi-Fi Outdoor
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, цена Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, оферти Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, ревю Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, промоция Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, онлайн магазин Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, поръчай Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom мнения
, Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, гаранция Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, бърза доставка Reolink E Series E540 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Pan & Tilt
, 3X Optical Zoom
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink E1 Wi-Fi Outdoor характеристики
, reolink E1 Wi-Fi Outdoor спецификации
, reolink E1 Wi-Fi Outdoor review
, reolink E1 Wi-Fi Outdoor сравнение
, reolink E1 Wi-Fi Outdoor отзиви
, reolink E1 Wi-Fi Outdoor намаление
| Mounting type: | Wall |
| Weatherproof: | Yes |
| Product colour: | White |
| LED indicators: | Yes |
| International Protection (IP) code: | IP65 |
| Form factor: | Dome |
| DC output voltage: | 12 |
| DC output current: | 1 A |
| Power consumption (max): | 12 W |
| Power source type: | DC |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features: | Vehicle detection, Human detection, Pet detection |
| Video motion detection: | Yes |
| Security algorithms: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 85% |
| Reset button: | Yes |
| Diameter: | 9 cm |
| Height: | 120 mm |
| Package height: | 125 mm |
| Package weight: | 1 kg |
| Package width: | 159 mm |
| Weight: | 415 g |
| Package depth: | 217 mm |
| Supported network protocols: | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| User access level: | Administrator, User |
| Number of users: | 20 user(s) |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Networking standards: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Wi-Fi: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Virtual assistant: | Google Assistant |
| Infrared (IR) cut-off filter: | Yes |
| Placement supported: | Indoor & outdoor |
| PTZ control: | Yes |
| Operating frequency: | 2400 - 5000 MHz |
| Day/night mode: | Yes |
| Antenna type: | Internal |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Type: | IP security camera |
| Screws included: | Yes |
| Number of cameras: | 1 |
| Mounting kit: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Bit rate range: | 64 - 8192 Kbit/s |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Built-in microphone: | Yes |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Built-in HDD: | No |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Pan range: | 0 - 355° |
| Lens viewing angle, horizontal: | 48 - 90° |
| Lens viewing angle, vertical: | 37 - 68° |
| Tilt angle range: | 0 - 50° |
| Sensor type: | CMOS |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Number of sensors: | 1 |
| Total megapixels: | 5 MP |
| Video compression formats: | H.264 |
| Video recording: | Yes |
| Frame rate: | 20 fps |
| Maximum resolution: | 2560 x 1920 pixels |
| Night vision: | Yes |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| Night vision distance: | 12 m |
| LED type: | IR |
| Number of illumination LEDs: | 12 |
| Maximum aperture number: | 1.6 |
| Optical zoom: | 3x |
| Number of lenses: | 1 |
| Focal length range: | 2.8 - 8 mm |
| Zoom capability: | Yes |







