





QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TS-432X-4G
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.70kg
810.80€ (1,585.79лв.)
без ДДС: 675.67€ (1,321.50лв.)
![]() |
12 x 76.57 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, TS-432X-4G
, QNAP
, Сървъри
, Wireless & Networking
, купете QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, цена QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, оферти QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, ревю QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, промоция QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, онлайн магазин QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, поръчай QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524 мнения
, QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524 сравнение
, евтин Сървъри
, топ Сървъри
, най-добър Сървъри
, нов Сървъри
, qnap {ucfirst}сървъри
, оригинален QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, гаранция QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, бърза доставка QNAP TS-432X-4G NAS/storage server Tower Ethernet LAN Black Alpine AL-524
, QNAP цена
, QNAP промоция
, QNAP отстъпка
, QNAP Сървъри
, сървъри в българия
, сървъри techmag
, онлайн поръчка Сървъри
, магазин за Сървъри
, топ оферти Сървъри
, QNAP TS-432X-4G характеристики
, QNAP TS-432X-4G спецификации
, QNAP TS-432X-4G review
, QNAP TS-432X-4G сравнение
, QNAP TS-432X-4G отзиви
, QNAP TS-432X-4G намаление
| Processor manufacturer: | Annapurna Labs |
| Processor model: | Alpine AL-524 |
| Processor frequency: | 2 GHz |
| Processor cores: | 4 |
| Processor family: | Alpine |
| ECC: | Yes |
| Flash memory: | 512 MB |
| Maximum RAM supported: | 16 GB |
| Internal memory: | 4 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Memory slots: | 1 |
| Built-in display: | No |
| Product colour: | Black |
| Chassis type: | Tower |
| LED indicators: | Status, HDD, Power, LAN, USB |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cooling type: | Active |
| Number of fans: | 1 fan(s) |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Power supply location: | External |
| Power supply unit (PSU) capacity: | 90 W |
| Output voltage: | 12 V |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Height: | 226.5 mm |
| Package weight: | 4.8 kg |
| Width: | 170 mm |
| Weight: | 1.99 kg |
| Depth: | 165 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 100 |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Ethernet LAN data rate supported (max): | 10000 Mbit/s |
| iSCSI support: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Supported network protocols: | IPv4, IPv6 |
| Jumbo frames support: | Yes |
| Type: | NAS |
| On/off switch: | Yes |
| Backup function: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Hot spare: | Yes |
| Browser supported: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| System log: | Yes |
| Number of users: | 4096 user(s) |
| Snapshot: | Yes |
| Backup features: | Cloud, USB drive |
| S.M.A.R.T. support: | Yes |
| Buzzer: | Yes |
| Device class: | Home & Home Office |
| Access Control List (ACL): | Yes |
| Built-in FTP server: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45), AC |
| Number of screws: | 28 |
| Package type: | Box |
| External power adapter: | Yes |
| Power cables quantity: | 1 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Server operating systems supported: | Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 Core |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Other operating systems supported: | Solaris 10, Solaris 11 SPARC, Solaris 10 SPARC, Solaris 11 |
| Operating system installed: | QNAP QTS |
| Operating system version: | 5.1.7 |
| Supported storage drive interfaces: | Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Disk roaming: | Yes |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| Auto-rebuild: | Yes |
| RAID rebuild: | Yes |
| Online RAID expansion: | Yes |
| Storage drives installed: | No |
| RAID levels: | 10, 5, 1, 0, 6, 50, JBOD |
| Supported file systems: | ext4, HFS+, ext3, NTFS, FAT32 |
| Storage drive sizes supported: | 2.5, 3.5" |
| RAID support: | Yes |
| Number of storage drives supported: | 4 |
| Installed storage drive type: | No |
| Hot-swap drive bays: | Yes |
| Online RAID migration: | Yes |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) slots: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Fiber ports quantity: | 1 |
| Fiber optic connector: | SFP+ |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB port: | Yes |







