





QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TS-435XEU-4G
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.10kg
862.51€ (1,686.93лв.)
без ДДС: 718.76€ (1,405.77лв.)
![]() |
12 x 81.45 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, TS-435XEU-4G
, QNAP
, Сървъри
, Wireless & Networking
, купете QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, цена QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, оферти QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, ревю QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, промоция QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, онлайн магазин QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, поръчай QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey мнения
, QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey сравнение
, евтин Сървъри
, топ Сървъри
, най-добър Сървъри
, нов Сървъри
, qnap {ucfirst}сървъри
, оригинален QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, гаранция QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, бърза доставка QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Black
, Grey
, QNAP цена
, QNAP промоция
, QNAP отстъпка
, QNAP Сървъри
, сървъри в българия
, сървъри techmag
, онлайн поръчка Сървъри
, магазин за Сървъри
, топ оферти Сървъри
, QNAP TS-435XEU-4G характеристики
, QNAP TS-435XEU-4G спецификации
, QNAP TS-435XEU-4G review
, QNAP TS-435XEU-4G сравнение
, QNAP TS-435XEU-4G отзиви
, QNAP TS-435XEU-4G намаление
| Processor model: | CN9131 |
| Processor cores: | 4 |
| Processor frequency: | 2.2 GHz |
| Processor manufacturer: | Marvell |
| Processor family: | Marvell |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Internal memory: | 4 GB |
| Flash memory: | 4000 MB |
| Memory slots: | 1 |
| Maximum RAM supported: | 32 GB |
| Product colour: | Grey, Black |
| LED indicators: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cooling type: | Active |
| Number of fans: | 3 fan(s) |
| Chassis type: | Rack (1U) |
| Fan diameter: | 4 cm |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 30.878 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Fan voltage: | 12 V |
| Number of power supply units: | 1 |
| Power supply unit (PSU) capacity: | 100 W |
| Power supply location: | Built-in |
| Power consumption (HDD standby): | 17.367 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 70 °C |
| Weight: | 4.17 kg |
| Width: | 430 mm |
| Depth: | 292.1 mm |
| Height: | 43.3 mm |
| DHCP client: | Yes |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s, 100, 10000 Mbit/s |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Load balancing system: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| iSCSI support: | Yes |
| Jumbo frames support: | Yes |
| Link aggregation: | Yes |
| Type: | NAS |
| Reset button: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Browser supported: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Microsoft Edge |
| Multilingual support: | Yes |
| Backup features: | iSCSI LUN, Cloud |
| Hot spare: | Yes |
| Buzzer: | Yes |
| Access Control List (ACL): | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| Snapshot: | Yes |
| Share folder: | Y |
| Device class: | Small & Medium Business |
| Remotely operated: | Yes |
| Backup function: | Yes |
| Built-in FTP server: | Yes |
| Disk scan: | Yes |
| S.M.A.R.T. support: | Yes |
| System log: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45), AC |
| Number of screws: | 28 |
| Rack mount kit: | Yes |
| Power cables quantity: | 1 |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Operating system installed: | QNAP QTS |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Server operating systems supported: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows Server 2019 |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Operating system version: | 5.0.0 |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| Storage drive sizes supported: | 2.5, M.2, 3.5" |
| RAID levels: | 0, JBOD, 5, 10, 6, 1 |
| RAID support: | Yes |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Number of storage drives supported: | 4 |
| Auto-rebuild: | Yes |
| RAID rebuild: | Yes |
| Online RAID migration: | Yes |
| Storage drives installed: | No |
| Installed storage drive type: | No |
| Disk roaming: | Yes |
| Supported file systems: | HFS+, FAT32, exFAT, ext4, ext3, NTFS |
| Hot-swap drive bays: | Yes |
| Online RAID expansion: | Yes |
| Bad block scan: | Yes |
| Total installed storage capacity: | 0 TB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Concurrent connections: | 1500 |
| Fiber optic connector: | SFP+ |
| Fiber ports quantity: | 2 |
| USB port: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 84714100 |







