





QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TS-464eU-8G
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.00kg
1,066.90€ (2,086.67лв.)
без ДДС: 889.08€ (1,738.89лв.)
![]() |
12 x 100.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, TS-464eU-8G
, QNAP
, Сървъри
, Wireless & Networking
, купете QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, цена QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, оферти QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, ревю QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, промоция QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, онлайн магазин QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, поръчай QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black мнения
, QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black сравнение
, евтин Сървъри
, топ Сървъри
, най-добър Сървъри
, нов Сървъри
, qnap {ucfirst}сървъри
, оригинален QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, гаранция QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, бърза доставка QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 QNAP Turbo System Black
, QNAP цена
, QNAP промоция
, QNAP отстъпка
, QNAP Сървъри
, сървъри в българия
, сървъри techmag
, онлайн поръчка Сървъри
, магазин за Сървъри
, топ оферти Сървъри
, QNAP TS-464eU-8G характеристики
, QNAP TS-464eU-8G спецификации
, QNAP TS-464eU-8G review
, QNAP TS-464eU-8G сравнение
, QNAP TS-464eU-8G отзиви
, QNAP TS-464eU-8G намаление
| CPU configuration (max): | 1 |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Processor boost frequency: | 2.9 GHz |
| Processor family: | Intel® Celeron® |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Number of processors supported: | 1 |
| Processor threads: | 4 |
| Processor cores: | 4 |
| Processor model: | N5095 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Maximum RAM supported: | 16 GB |
| Flash memory: | 4000 MB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory slots: | 2 |
| Product colour: | Black |
| LED indicators: | USB, Status, LAN, Power, HDD, SSD |
| Cooling type: | Active |
| Chassis type: | Rack (1U) |
| Fan diameter: | 4 cm |
| Number of fans: | 3 fan(s) |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (typical): | 35.297 W |
| Power supply location: | Built-in |
| Power consumption (HDD standby): | 21.105 W |
| Fan voltage: | 12 V |
| Power supply unit (PSU) capacity: | 100 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Weight: | 4.35 kg |
| Width: | 482.6 mm |
| Depth: | 321.3 mm |
| Height: | 43.3 mm |
| Package weight: | 5.91 kg |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 100 |
| DHCP client: | Yes |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| iSCSI support: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Jumbo frames support: | Yes |
| Security algorithms: | HTTPS, FIPS 140-2, SSH, 256-bit AES |
| Reset button: | Yes |
| Device class: | Small & Medium Business |
| Access Control List (ACL): | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| S.M.A.R.T. support: | Yes |
| Hot spare: | Yes |
| Disk scan: | Yes |
| Backup function: | Yes |
| Backup features: | iSCSI LUN, Cloud |
| Browser supported: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Buzzer: | Yes |
| Type: | NAS |
| Snapshot: | Yes |
| Multilingual support: | Yes |
| Built-in FTP server: | Yes |
| System log: | Yes |
| Password authentication: | Yes |
| Share folder: | CIFS/SMB |
| Number of screws: | 28 |
| Cables included: | LAN (RJ-45), AC |
| Quick installation guide: | Yes |
| Power cables quantity: | 1 |
| Rack mount kit: | Yes |
| Intel Trusted Execution Technology: | No |
| Idle States: | Yes |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology: | Yes |
| Intel 64: | Yes |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Yes |
| Intel Virtualization Technology (VT-x): | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Yes |
| Server operating systems supported: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 Education x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Enterprise, Windows 11 x64, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 8 x64, Windows 10 Education, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 11, Windows 10, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise |
| Operating system installed: | QNAP Turbo System |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Operating system version: | 5.0.0 |
| Supported storage drive interfaces: | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| RAID support: | Yes |
| RAID levels: | 6, JBOD, 10, 0, 1, 5 |
| Supported file systems: | ext4, FAT32, HFS+, exFAT, ext3, NTFS |
| Number of storage drives supported: | 4 |
| Disk roaming: | Yes |
| Online RAID migration: | Yes |
| Number of M.2 (M & B) slots: | 2 |
| Installed storage drive type: | No |
| Storage drives installed: | No |
| Hot-swap drive bays: | Yes |
| Online RAID expansion: | Yes |
| Storage drive sizes supported: | M.2, 3.5", 2.5 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 1.4b |
| USB port: | Yes |







