





QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVS-675-8G
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 7.77kg
1,484.42€ (2,903.28лв.)
без ДДС: 1,237.02€ (2,419.40лв.)
![]() |
12 x 140.18 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, TVS-675-8G
, QNAP
, Сървъри
, Wireless & Networking
, купете QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, цена QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, оферти QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, ревю QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, промоция QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, онлайн магазин QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, поръчай QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580 мнения
, QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580 сравнение
, евтин Сървъри
, топ Сървъри
, най-добър Сървъри
, нов Сървъри
, qnap {ucfirst}сървъри
, оригинален QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, гаранция QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, бърза доставка QNAP TVS-675 NAS Tower Ethernet LAN Black KX-U6580
, QNAP цена
, QNAP промоция
, QNAP отстъпка
, QNAP Сървъри
, сървъри в българия
, сървъри techmag
, онлайн поръчка Сървъри
, магазин за Сървъри
, топ оферти Сървъри
, QNAP TVS-675-8G характеристики
, QNAP TVS-675-8G спецификации
, QNAP TVS-675-8G review
, QNAP TVS-675-8G сравнение
, QNAP TVS-675-8G отзиви
, QNAP TVS-675-8G намаление
| Processor family: | ZhaoXin KaiXian KX-6000 |
| Processor frequency: | 2.5 GHz |
| On-board graphics card model: | ZhaoXin C960 |
| Processor cores: | 8 |
| Processor model: | KX-U6580 |
| Processor manufacturer: | ZhaoXin |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory slots: | 2 |
| Flash memory: | 5000 MB |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Maximum RAM supported: | 64 GB |
| LED indicators: | Status, LAN, HDD, USB, SSD |
| Product colour: | Black |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cooling type: | Active |
| Fan diameter: | 8 cm |
| Number of fans: | 3 fan(s) |
| Chassis type: | Tower |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Fan voltage: | 12 V |
| Power consumption (HDD standby): | 41.897 W |
| Power consumption (typical): | 60.794 W |
| Power supply location: | Built-in |
| Power supply unit (PSU) capacity: | 250 W |
| Number of power supply units: | 1 |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 70 °C |
| Weight: | 6.2 kg |
| Package weight: | 7.67 kg |
| Width: | 263.9 mm |
| Depth: | 280.8 mm |
| Height: | 188.2 mm |
| DHCP client: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s, 2500, 100 |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| Jumbo frames support: | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| iSCSI support: | Yes |
| Load balancing system: | Yes |
| Link aggregation: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Supported network protocols: | IPv4, IPv6 |
| Security algorithms: | SNMPv2, SSL/TLS, HTTPS, FIPS 140-2, 256-bit AES, SNMPv3 |
| Reset button: | Yes |
| Type: | NAS |
| Noise level: | 20.2 dB |
| Multilingual support: | Yes |
| Backup function: | Yes |
| Device class: | Small & Medium Business |
| Disk scan: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Backup features: | USB drive, iSCSI LUN, Cloud |
| Buzzer: | Yes |
| Number of users: | 2000 user(s) |
| Browser supported: | Apple Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge |
| USB copy function: | Yes |
| Access Control List (ACL): | Yes |
| Share folder: | AFP, CIFS/SMB, FTP, WebDAV |
| Password authentication: | Yes |
| Snapshot: | Yes |
| Share folder access right management: | Yes |
| Third-party support: | Yes |
| Hot spare: | Yes |
| System log: | Yes |
| Built-in FTP server: | Yes |
| S.M.A.R.T. support: | Yes |
| Quick installation guide: | Yes |
| Number of screws: | 36 |
| Cables included: | LAN (RJ-45), AC |
| Power cables quantity: | 1 |
| Drive tray key included: | Yes |
| Server operating systems supported: | Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2003, Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Operating system installed: | QuTS hero |
| Other operating systems supported: | IBM AIX 7.1, IBM AIX 7.2, Solaris 10, Solaris 11 |
| Operating system version: | h5.0.0 |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 10 Home, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Education x64, Windows 10, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 8, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 11, Windows 7 Starter x64, Windows 11 x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 x64 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Linux operating systems supported: | Ubuntu 14.04, SuSE Linux 12.3, Ubuntu 18.04 LTS, SuSE Linux 15, Ubuntu 16.10, SuSE Linux 12.0, Ubuntu 16.04, CentOS 7.0, Ubuntu 14.10, Ubuntu 15.04, Ubuntu 15.10, Ubuntu 17.10, Ubuntu 20.04 LTS |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| RAID support: | Yes |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, Serial ATA II, Serial ATA III |
| RAID levels: | 50, 10, 5, JBOD, 1, 60, 0, 6 |
| Disk roaming: | Yes |
| Supported file systems: | ext4, ext3, NTFS, FAT32, exFAT, HFS+ |
| Number of storage drives supported: | 6 |
| RAID rebuild: | Yes |
| Online RAID migration: | Yes |
| Online RAID expansion: | Yes |
| Bad block scan: | Yes |
| Storage drive sizes supported: | 3.5", 2.5", M.2 |
| Hot-swap drive bays: | Yes |
| Number of M.2 (M & B) slots: | 2 |
| Storage drives installed: | No |
| Installed storage drive type: | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| USB port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Concurrent connections: | 2000 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) slots: | 2 |
| HDMI version: | 2.0 |
| Fibre Channel: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 84714100 |







