LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 65QNED80T3A – LG  Телевизори
-31 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 65QNED80T3A
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 27.50kg
Product colour:Black
Panel mounting interface:300 x 300
Stand type:Legs stand
VESA mounting:Yes
AC input voltage:100 - 240 V
AC input frequency:50/60 Hz
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:85 kWh
Energy efficiency class (HDR):G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:160 kWh
Energy efficiency class (SDR):E
Energy saving mode:Yes
Energy efficiency scale:A to G
Power consumption (standby):0.5 W
On Screen Display (OSD):Yes
Voice control:Yes
Works with Amazon Alexa:Yes
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Number of OSD languages:37
Programming period:8 day(s)
Width (with stand):1456 mm
Depth (with stand):295 mm
Height (with stand):904 mm
Weight (with stand):22.9 kg
Depth (without stand):29.7 mm
Height (without stand):840 mm
Stand depth:29.5 cm
Width (without stand):1456 mm
Weight (without stand):22.5 kg
Stand width:116.7 cm
Bluetooth:Yes
Wi-Fi standards:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi:Yes
Web browser:Yes
Ethernet LAN:Yes
Bluetooth profiles:A2DP
Bluetooth version:5.1
NVIDIA G-SYNC:No
Game features:Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG
Teletext function:Yes
USB recording:Yes
Subtitles function:Yes
Processor cores:4
Video formats supported:VP9, HEVC
Teletext:2000 pages
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
High Dynamic Range (HDR) technology:Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10)
AMD FreeSync:No
Backlight dimming technology:Local Dimming
4K Ultra HD upscaling:Yes
Package type:Box
Package width:1600 mm
Package weight:29.6 kg
Package height:970 mm
Package depth:172 mm
Cables included:AC
Remote control type:MR24
Remote control included:Yes
Desktop stand:Yes
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Native aspect ratio:16:9
Screen shape:Flat
Display diagonal:165.1 cm (65")
HD type:4K Ultra HD
Display technology:QNED
Display diagonal (metric):164 cm
LED backlighting type:Edge-LED
Native refresh rate:60 Hz
Audio output channels:2.0 channels
Sound modes:Clear Voice Pro, AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning
Audio decoders:Dolby Digital
Built-in subwoofer:No
RMS rated power:20 W