


-31 %



LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 65QNED80T3A
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 27.50kg
707.72€ (1,384.19лв.)
1,029.41€ (2,013.35лв.)
без ДДС: 589.77€ (1,153.49лв.)
Етикети:
LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 65QNED80T3A
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG QNED 65QNED80T3A TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG 65QNED80T3A характеристики
, LG 65QNED80T3A спецификации
, LG 65QNED80T3A review
, LG 65QNED80T3A сравнение
, LG 65QNED80T3A отзиви
, LG 65QNED80T3A намаление
| Product colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 300 x 300 |
| Stand type: | Legs stand |
| VESA mounting: | Yes |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 85 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 160 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy saving mode: | Yes |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Number of OSD languages: | 37 |
| Programming period: | 8 day(s) |
| Width (with stand): | 1456 mm |
| Depth (with stand): | 295 mm |
| Height (with stand): | 904 mm |
| Weight (with stand): | 22.9 kg |
| Depth (without stand): | 29.7 mm |
| Height (without stand): | 840 mm |
| Stand depth: | 29.5 cm |
| Width (without stand): | 1456 mm |
| Weight (without stand): | 22.5 kg |
| Stand width: | 116.7 cm |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth profiles: | A2DP |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG |
| Teletext function: | Yes |
| USB recording: | Yes |
| Subtitles function: | Yes |
| Processor cores: | 4 |
| Video formats supported: | VP9, HEVC |
| Teletext: | 2000 pages |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| AMD FreeSync: | No |
| Backlight dimming technology: | Local Dimming |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Package type: | Box |
| Package width: | 1600 mm |
| Package weight: | 29.6 kg |
| Package height: | 970 mm |
| Package depth: | 172 mm |
| Cables included: | AC |
| Remote control type: | MR24 |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QNED |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| LED backlighting type: | Edge-LED |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| Sound modes: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning |
| Audio decoders: | Dolby Digital |
| Built-in subwoofer: | No |
| RMS rated power: | 20 W |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| TV Sound Mode Share: | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Common interface (CI): | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| PC in (D-Sub): | No |
| RF ports quantity: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Battery type: | AA |
| Number of batteries supported: | 2 |
| Batteries included: | Yes |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
| Operating system installed: | WebOS |
| Timeshift: | Yes |
| Video apps: | Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime Video, Apple TV, DAZN, YouTube, RaiPlay, Disney+, NOW TV |
| Smart TV: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Smart modes: | Sports, Vivid, Standard, Energy saving, Cinema, Filmmaker |
| Operating system version: | 24 |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| LG technologies (AV/TV): | Filmmaker Mode™, AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, ThinQ™, LG Sound Sync |







