LG NanoCell NANO81 43NANO81T3A TV 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-33 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 43NANO81T3A
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 11.00kg
ГПР /%/
Frameless design:No
Product colour:Blue
Colour name:Ashed Blue
Stand type:Legs stand
Panel mounting interface:200 x 200 mm
VESA mounting:Yes
Energy efficiency class (HDR):G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:84 kWh
Energy efficiency class (SDR):G
Energy efficiency scale:A to G
AC input voltage:100 - 240 V
AC input frequency:50/60 Hz
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:54 kWh
Power consumption (standby):0.5 W
Energy saving mode:Yes
Works with Apple Siri:No
Works with Samsung Bixby:No
Programming period:8 day(s)
Picture-in-Picture:No
Basic hotel mode:No
Voice control:Yes
Works with the Google Assistant:No
Works with Amazon Alexa:Yes
Hotel mode:No
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
On Screen Display (OSD):Yes
Number of OSD languages:37
Width (without stand):967 mm
Width (with stand):967 mm
Weight (without stand):9.2 kg
Stand width:80.4 cm
Height (without stand):564 mm
Stand depth:20 cm
Depth (without stand):57.7 mm
Height (with stand):620 mm
Weight (with stand):9.3 kg
Depth (with stand):200 mm
Bluetooth:Yes
Web browser:Yes
Wi-Fi:Yes
Wi-Fi standards:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth version:5.0
Bluetooth profiles:A2DP
Ethernet LAN:Yes
Multi View:No
Game features:Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
WiSA Ready:No
Subtitles function:Yes
Teletext function:Yes
USB recording:Yes
4K Ultra HD upscaling:Yes
DVD player:No
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Processor cores:4
Video formats supported:VP9, HEVC
Package width:1055 mm
Package depth:142 mm
Package weight:11 kg
Package height:660 mm
Package type:Box
Soundbar included:No
Desktop stand:Yes
Cables included:AC
Remote control included:Yes
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display diagonal:109.2 cm (43")
Native aspect ratio:16:9
LED backlighting type:Direct-LED
Native refresh rate:60 Hz
Display technology:NanoCell
HD type:4K Ultra HD
Screen shape:Flat
Display diagonal (metric):108 cm
Sound modes:Clear Voice Pro, AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning
Built-in subwoofer:No
Audio decoders:Dolby Digital
Audio output channels:2.0 channels
Enhanced Audio Return Channel (eARC):Yes
Number of speakers:2
RMS rated power:20 W