





Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NRS9EVX
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 127.00kg
1,537.66€ (3,007.39лв.)
без ДДС: 1,281.38€ (2,506.16лв.)
![]() |
12 x 145.21 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, NRS9EVX
, Gorenje
, Хладилници
, Домакински електроуреди
, купете Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, цена Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, оферти Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, ревю Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, промоция Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, онлайн магазин Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, поръчай Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel мнения
, Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel сравнение
, евтин Хладилници
, топ Хладилници
, най-добър Хладилници
, нов Хладилници
, gorenje {ucfirst}хладилници
, оригинален Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, гаранция Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, бърза доставка Gorenje NRS9EVX side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Stainless steel
, Gorenje цена
, Gorenje промоция
, Gorenje отстъпка
, Gorenje Хладилници
, хладилници в българия
, хладилници techmag
, онлайн поръчка Хладилници
, магазин за Хладилници
, топ оферти Хладилници
, Gorenje NRS9EVX характеристики
, Gorenje NRS9EVX спецификации
, Gorenje NRS9EVX review
, Gorenje NRS9EVX сравнение
, Gorenje NRS9EVX отзиви
, Gorenje NRS9EVX намаление
| Shelves material: | Glass |
| Product colour: | Stainless steel |
| Product design: | American door |
| Refrigerating medium: | R600a |
| Lamp type: | LED |
| Display type: | LED |
| Control type: | Touch |
| Built-in display: | Yes |
| Housing material: | Stainless steel |
| Display placement: | On door |
| Appliance placement: | Freestanding |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Energy efficiency class: | E |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Annual energy consumption: | 323.11 kWh |
| Connected load: | 252 W |
| Package weight: | 12.7 kg |
| Width: | 910 mm |
| Weight: | 11.6 kg |
| Package depth: | 780 mm |
| Depth: | 687 mm |
| Package width: | 982 mm |
| Height: | 1793 mm |
| Package height: | 1877 mm |
| Icemaker: | Yes |
| Total net capacity: | 562 L |
| Inverter technology: | Yes |
| Noise level: | 42 dB |
| Climate class: | SN-T |
| Water supply type: | External water supply |
| Holiday function: | Yes |
| Ice dispenser: | Yes |
| Ice crushing: | Yes |
| Water dispenser: | Yes |
| Noise emission class: | D |
| Dispenser placement: | Thru the door |
| Freezer position: | Side-placed |
| Freezer number of shelves/baskets: | 5 |
| Ice cube tray: | Yes |
| No Frost+ (freezer): | Yes |
| Freezing capacity: | 12 kg/24h |
| Fast freeze function: | Yes |
| Freezer number of vegetable drawers: | 2 |
| Freezer door balconies: | 3 |
| No Frost (freezer): | Yes |
| Freezer net capacity: | 185 L |
| Automatic defrost (freezer): | Yes |
| Storage time during power failure: | 6 h |
| Freezer interior light: | Yes |
| Castor wheels: | Yes |
| Door open alarm: | Yes |
| Adjustable feet: | Yes |
| Temperature alarm: | Yes |
| Number of vegetable drawers: | 2 |
| Fridge net capacity: | 562 L |
| Fridge number of shelves/baskets: | 5 |
| Multi-Airflow system (fridge): | Yes |
| Bottle rack: | Yes |
| Fridge door balconies: | 5 |
| No Frost (fridge): | Yes |
| Egg balcony: | Yes |
| Door bottle balcony: | Yes |
| Number of egg balconies: | 1 |
| No Frost+ (fridge): | Yes |
| Automatic defrost (fridge): | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS04: Compressed gas |
| Fresh zone compartment: | Yes |






