


-31 %



LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 86UT81003LA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 59.00kg
1,313.45€ (2,568.88лв.)
1,910.46€ (3,736.53лв.)
без ДДС: 1,094.54€ (2,140.73лв.)
![]() |
12 x 124.03 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 86UT81003LA
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG 86UT81003LA TV 2.18 m (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG 86UT81003LA характеристики
, LG 86UT81003LA спецификации
, LG 86UT81003LA review
, LG 86UT81003LA сравнение
, LG 86UT81003LA отзиви
, LG 86UT81003LA намаление
| Maximum VESA mount: | 600 x 400 mm |
| Remote Magic included: | Yes |
| Product colour: | Black |
| VESA mounting: | Yes |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 243 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 157 kWh |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Width (without stand): | 1927 mm |
| Height (without stand): | 1104 mm |
| Width (with stand): | 1927 mm |
| Depth (without stand): | 59.9 mm |
| Weight (with stand): | 48,9 kg |
| Height (with stand): | 1178 mm |
| Weight (without stand): | 45.2 kg |
| Depth (with stand): | 425 mm |
| Apple HomeKit support: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG |
| Smart modes: | Standard, Sports, Vivid, Game, Eco, Filmmaker, Cinema |
| Noise reduction: | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Game optimiser: | Yes |
| Picture processor: | α5 Gen 7 AI Processor 4K |
| Package depth: | 285 mm |
| Package width: | 2116 mm |
| Package height: | 1217 mm |
| Package weight: | 62.4 kg |
| Refresh rate : | 60 Hz |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Display diagonal (metric): | 217 cm |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 218,44 cm (86") |
| Audio channels: | 2 |
| Speakers RMS power: | 20 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Audio formats supported: | WMA, MP3, HE-AAC, AC4, PCM, AAC, apt-X, EAC3, AC3, MP2 |
| CI Slot: | 1 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Number of RF connectors : | 2 |
| DVB-T2 tuner: | Yes |
| Number of USB Type A ports: | 2 |
| USB version: | 2.0 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Bluetooth: | Yes |
| SPDIF optical output: | Y |
| Video apps: | Disney+, Apple TV, Netflix |
| Voice recognition: | Yes |
| Artificial intelligence (AI) functions: | Yes |
| Dedicated application: | LG ThinQ |
| Operating system installed: | Web OS |
| Smartphone/tablet remote support: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| LG technologies (AV/TV): | ThinQ™, LG Sound Synchronisation |








