





LG 65UR781C TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 65UR781C
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 26.25kg
700.86€ (1,370.76лв.)
без ДДС: 584.05€ (1,142.30лв.)
![]() |
12 x 66.18 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 65UR781C
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG 65UR781C TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG 65UR781C характеристики
, LG 65UR781C спецификации
, LG 65UR781C review
, LG 65UR781C сравнение
, LG 65UR781C отзиви
, LG 65UR781C намаление
| Product colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 300 x 300 |
| VESA mounting: | Yes |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Depth (with stand): | 269 mm |
| Height (with stand): | 903 mm |
| Weight (with stand): | 21.6 kg |
| Width (with stand): | 1454 mm |
| Weight (without stand): | 21.4 kg |
| Stand width: | 115.6 cm |
| Width (without stand): | 1454 mm |
| Stand depth: | 26.9 cm |
| Depth (without stand): | 57.7 mm |
| Height (without stand): | 838 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Audio formats supported: | WMA, EAC3, AAC HE, AC3, MP2, MP3, AC4, PCM, AAC |
| Processor cores: | 4 |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Package weight: | 27.6 kg |
| Package height: | 970 mm |
| Cables included: | AC |
| Package depth: | 172 mm |
| Package width: | 1600 mm |
| Remote control included: | Yes |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Native refresh rate: | 50 Hz |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 20 W |
| Sound modes: | Clear Voice Pro, AI Sound |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| RF ports quantity: | 1 |
| Common interface (CI): | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Internet TV: | Yes |








