


-33 %



LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 50QNED85T3A
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 16.40kg
696.04€ (1,361.33лв.)
1,044.05€ (2,041.98лв.)
без ДДС: 580.03€ (1,134.44лв.)
![]() |
12 x 65.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 50QNED85T3A
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG 50QNED85T3A характеристики
, LG 50QNED85T3A спецификации
, LG 50QNED85T3A review
, LG 50QNED85T3A сравнение
, LG 50QNED85T3A отзиви
, LG 50QNED85T3A намаление
| Product colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 |
| VESA mounting: | Yes |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 110 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 54 kWh |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Weight (with stand): | 13.4 kg |
| Height (without stand): | 652 mm |
| Depth (without stand): | 29.7 mm |
| Weight (without stand): | 13 kg |
| Width (without stand): | 1123 mm |
| Height (with stand): | 720 mm |
| Depth (with stand): | 257 mm |
| Width (with stand): | 1123 mm |
| Web browser: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Picture processor: | α8 AI Processor 4K |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Multi View: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Desktop stand: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| Cables included: | AC |
| LED backlighting type: | Edge-LED |
| Motion interpolation technology: | Motion Pro |
| Display technology: | QNED |
| Native refresh rate: | 120 Hz |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| LED backlight: | Yes |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal: | 127 cm (50") |
| Screen shape: | Flat |
| Sound modes: | AI Sound, Clear Voice Pro |
| RMS rated power: | 20 W |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Common interface (CI): | Yes |
| RF ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Smart TV: | Yes |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Operating system installed: | WebOS |
| Internet TV: | Yes |
| LG technologies (AV/TV): | LG Sound Sync, ThinQ™ |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1845378 |








