LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
LG 50QNED85T3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 50QNED85T3A – LG  Телевизори
-33 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 50QNED85T3A
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 16.40kg
ГПР /%/
Product colour:Black
Panel mounting interface:200 x 200
VESA mounting:Yes
Power consumption (standby):0.5 W
Energy efficiency class (HDR):G
Energy efficiency class (SDR):E
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:110 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:54 kWh
AC input voltage:220 - 240 V
Works with Amazon Alexa:Yes
Weight (with stand):13.4 kg
Height (without stand):652 mm
Depth (without stand):29.7 mm
Weight (without stand):13 kg
Width (without stand):1123 mm
Height (with stand):720 mm
Depth (with stand):257 mm
Width (with stand):1123 mm
Web browser:Yes
Bluetooth version:5.1
Wi-Fi standards:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi:Yes
Ethernet LAN:Yes
Bluetooth:Yes
Picture processor:α8 AI Processor 4K
Game features:Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
Multi View:Yes
AMD FreeSync:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Desktop stand:Yes
Remote control included:Yes
Cables included:AC
LED backlighting type:Edge-LED
Motion interpolation technology:Motion Pro
Display technology:QNED
Native refresh rate:120 Hz
Display diagonal (metric):126 cm
HD type:4K Ultra HD
Native aspect ratio:16:9
LED backlight:Yes
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display diagonal:127 cm (50")
Screen shape:Flat
Sound modes:AI Sound, Clear Voice Pro
RMS rated power:20 W