





LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 32LQ630B6LA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.95kg
170.76€ (333.98лв.)
без ДДС: 142.30€ (278.31лв.)
![]() |
12 x 16.13 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, 32LQ630B6LA
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG 32LQ630B6LA TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG 32LQ630B6LA характеристики
, LG 32LQ630B6LA спецификации
, LG 32LQ630B6LA review
, LG 32LQ630B6LA сравнение
, LG 32LQ630B6LA отзиви
, LG 32LQ630B6LA намаление
| Product colour: | Black |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 mm |
| Rollable display: | No |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 26 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 37 kWh |
| Weight (with stand): | 4.7 kg |
| Height (with stand): | 464 mm |
| Width (with stand): | 736 mm |
| Depth (with stand): | 180 mm |
| Height (without stand): | 437 mm |
| Depth (without stand): | 82.9 mm |
| Stand width: | 60.6 cm |
| Weight (without stand): | 4.65 kg |
| Width (without stand): | 736 mm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Miracast: | Yes |
| Smartphone/tablet remote support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Local dimming: | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Package weight: | 5.85 kg |
| Desktop stand: | Yes |
| Package depth: | 142 mm |
| Package width: | 812 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 510 mm |
| Screen shape: | Flat |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display technology: | LED |
| HD type: | HD |
| Display resolution: | 1366 x 768 pixels |
| Display diagonal: | 81.3 cm (32") |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 10 W |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Audio decoders: | Dolby Digital |
| Digital audio optical out: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| PC in (D-Sub): | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Common interface (CI): | Yes |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Tuner type: | Digital |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-S2 |
| Operating system installed: | Web OS |
| Operating system version: | 22 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.1 |
| Video apps: | Catch-up TV |
| Smart TV: | Yes |








