LG FHD 32LQ63006LA.AEU TV 81.3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
LG FHD 32LQ63006LA.AEU TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black 32LQ63006LA.AEU – LG  Телевизори
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 32LQ63006LA.AEU
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 5.90kg
ГПР /%/
Panel mounting interface:200 x 200
Product colour:Black
Colour name:Ceramic Black
VESA mounting:Yes
Rollable display:No
Power consumption (standby):0.5 W
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:40 kWh
Energy efficiency class (SDR):F
Energy efficiency class (HDR):G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:27 kWh
On Screen Display (OSD):Yes
Weight (without stand):4.65 kg
Width (with stand):736 mm
Depth (with stand):180 mm
Height (with stand):464 mm
Depth (without stand):82.9 mm
Width (without stand):736 mm
Weight (with stand):4.7 kg
Stand width:60.6 cm
Height (without stand):437 mm
Wi-Fi:Yes
Bluetooth:Yes
Miracast:Yes
Ethernet LAN:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Smartphone/tablet remote support:Yes
Package depth:142 mm
Package type:Box
Package width:812 mm
Package height:510 mm
Package weight:5.85 kg
Desktop stand:Yes
Screen shape:Flat
HD type:Full HD
Display resolution:1920 x 1080 pixels
Native aspect ratio:16:9
Display diagonal:81.3 cm (32")
Display technology:LED
Enhanced Audio Return Channel (eARC):Yes
RMS rated power:10 W