





LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 32GS75Q-B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 10.50kg
369.59€ (722.85лв.)
без ДДС: 307.99€ (602.38лв.)
![]() |
12 x 34.90 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, 32GS75Q-B
, LG
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, цена LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, оферти LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ревю LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, промоция LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, онлайн магазин LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, поръчай LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black мнения
, LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lg {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, гаранция LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, бърза доставка LG 32GS75Q-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, LG 32GS75Q-B характеристики
, LG 32GS75Q-B спецификации
, LG 32GS75Q-B review
, LG 32GS75Q-B сравнение
, LG 32GS75Q-B отзиви
, LG 32GS75Q-B намаление
| Feet colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Power supply type: | External |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Weight (with stand): | 7.48 kg |
| Width (without stand): | 713.7 mm |
| Depth (without stand): | 53.3 mm |
| Weight (without stand): | 5.58 kg |
| Height (without stand): | 429.3 mm |
| Depth (with stand): | 254 mm |
| Height (with stand): | 612.1 mm |
| Width (with stand): | 713.7 mm |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC type: | G-SYNC |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Smart modes: | Energy saving |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Package type: | Box |
| Package height: | 530.9 mm |
| Package weight: | 10.5 kg |
| Package width: | 967.7 mm |
| Package depth: | 167.6 mm |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | DisplayPort |
| Contrast ratio (typical): | 1200:1 |
| Panel type: | IPS |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), DisplayHDR 400, HDR Effect |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Response time: | 1 ms |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| Display brightness (typical): | 400 cd/m² |
| Pixel pitch: | 0.2727 x 0.2727 mm |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Touchscreen: | No |
| Screen shape: | Flat |
| Pivot: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| FPS counter: | Yes |
| Brand specific technologies: | Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode |
| Warnings: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1936473 |








