





LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 32GS60QC-B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.90kg
245.83€ (480.81лв.)
без ДДС: 204.86€ (400.67лв.)
![]() |
12 x 23.21 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, 32GS60QC-B
, LG
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, цена LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, оферти LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ревю LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, промоция LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, онлайн магазин LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, поръчай LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black мнения
, LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lg {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, гаранция LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, бърза доставка LG 32GS60QC-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, LG 32GS60QC-B характеристики
, LG 32GS60QC-B спецификации
, LG 32GS60QC-B review
, LG 32GS60QC-B сравнение
, LG 32GS60QC-B отзиви
, LG 32GS60QC-B намаление
| Feet colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Power supply type: | External |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Height (with stand): | 508.1 mm |
| Width (with stand): | 699.9 mm |
| Depth (with stand): | 226.5 mm |
| Width (without stand): | 699.9 mm |
| Depth (without stand): | 111.9 mm |
| Weight (with stand): | 5.9 kg |
| Weight (without stand): | 4.6 kg |
| Height (without stand): | 421.2 mm |
| Smart modes: | Energy saving |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| Package weight: | 7.7 kg |
| Package type: | Box |
| Package width: | 780 mm |
| Package height: | 500 mm |
| Package depth: | 180 mm |
| Cables included: | DisplayPort |
| Stand included: | Yes |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time: | 1 ms |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel pitch: | 0.272 x 0.272 mm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| Screen shape: | Curved |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Panel type: | VA |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Screen curvature rating: | 1000R |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP version: | 2.2 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Brand specific technologies: | Black Stabiliser, Crosshair, DAS Mode |
| FPS counter: | Yes |
| Warnings: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1950384 |








