
LESTAR LX 610 G-A, surge protector, 1.5m, black 6 AC outlet(s) 230 V – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LX 610 G-A K.:CZ 1,5M
- Гаранция: 84 месеца
- Тегло: 0.56kg
22.06€ (43.14лв.)
без ДДС: 18.38€ (35.95лв.)
Етикети:
LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, LX 610 G-A K.:CZ 1
, 5M
, Lestar
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, цена LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, оферти LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, ревю LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, промоция LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, онлайн магазин LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, поръчай LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V мнения
, LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, lestar {ucfirst}разклонители
, оригинален LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, гаранция LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, бърза доставка LESTAR LX 610 G-A
, surge protector
, 1.5m
, black 6 AC outlet(s) 230 V
, Lestar цена
, Lestar промоция
, Lestar отстъпка
, Lestar Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 1
, 5M характеристики
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 1
, 5M спецификации
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 1
, 5M review
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 1
, 5M сравнение
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 1
, 5M отзиви
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 1
, 5M намаление
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| Peak power: | 2300 W |
| AC outlet types: | IEC 320 |
| Nominal current output: | 10 A |
| AC outlets quantity: | 6 AC outlet(s) |
| Surge energy rating: | 155 J |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Nominal input voltage: | 230 V |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Depth: | 355 mm |
| Weight: | 450 g |
| Height: | 38 mm |
| Cable length: | 1.5 m |
| Width: | 52 mm |








