
LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5,0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZX 510 G-A K.:CZ 5,0M
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.67kg
24.34€ (47.60лв.)
без ДДС: 20.28€ (39.66лв.)
Етикети:
LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M
, Lestar
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, цена LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, оферти LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, ревю LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, промоция LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, онлайн магазин LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, поръчай LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m мнения
, LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, lestar {ucfirst}разклонители
, оригинален LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, гаранция LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, бърза доставка LESTAR ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M surge protector Black 5 AC outlet(s) 230 V 5 m
, Lestar цена
, Lestar промоция
, Lestar отстъпка
, Lestar Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M характеристики
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M спецификации
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M review
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M сравнение
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M отзиви
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 5
, 0M намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Child protection: | Yes |
| Power plug type: | Type F (CEE 7/4) |
| Applicability: | Universal |
| Remote control included: | No |
| Rack mounting: | No |
| On/off switch: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Outlets with safety shutters: | Yes |
| Cable management: | No |
| Material: | Polymide |
| Housing material: | Plastic |
| EMI/RFI noise filtering: | No |
| Wall mountable: | Yes |
| Safe for children: | Yes |
| Master/slave function: | No |
| AC outlet types: | Type E |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| USB charging: | No |
| AC outlets quantity: | 5 AC outlet(s) |
| Peak power: | 2300 W |
| Surge energy rating: | 155 J |
| Nominal current output: | 10 A |
| Nominal input voltage: | 230 V |
| Storage temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Weight: | 415 g |
| Cable length: | 5 m |
| Depth: | 53 mm |
| Width: | 318 mm |
| Height: | 47.4 mm |
| Package type: | Box |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Batteries included: | No |
| Power plug: | Type F (Schuko) |
| Audible alarm(s): | No |








