





LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZASLESLIS0076
- Тегло: 0.50kg
- SKU: ZASLESLIS0076
25.28€ (49.45лв.)
без ДДС: 21.07€ (41.21лв.)
Етикети:
LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, ZASLESLIS0076
, Lestar
, Офис
, Дом & Градина
, купете LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, цена LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, оферти LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, ревю LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, промоция LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, онлайн магазин LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, поръчай LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black мнения
, LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, lestar {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, гаранция LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, бърза доставка LESTAR 1966004970 power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, Lestar цена
, Lestar промоция
, Lestar отстъпка
, Lestar Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Lestar ZASLESLIS0076 характеристики
, Lestar ZASLESLIS0076 спецификации
, Lestar ZASLESLIS0076 review
, Lestar ZASLESLIS0076 сравнение
, Lestar ZASLESLIS0076 отзиви
, Lestar ZASLESLIS0076 намаление
EAN: 5901966004970
MPN: LZRM 810 BW G-A K.:CZ 1,5M IEC3
Technical Specifications
| Cable length | 1.5 m |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black |
| Placement supported | Indoor |
| Indication light | Yes |
| AC outlet types | Type E |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 250 V |
| Maximum current | 10 A |
| Maximum input power | 460 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Depth | 448 mm |
| Width | 52 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 510 g |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| AC outlets quantity | 230 AC outlet(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8 x 50 x 10 cm
Weight: 0.497 kg




