



LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1,5M 19"PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZASLESLIS0061
- Тегло: 0.54kg
- SKU: ZASLESLIS0061
28.63€ (56.00лв.)
без ДДС: 23.86€ (46.67лв.)
Етикети:
LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, ZASLESLIS0061
, Lestar
, Офис
, Дом & Градина
, купете LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, цена LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, оферти LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, ревю LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, промоция LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, онлайн магазин LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, поръчай LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m мнения
, LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, lestar {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, гаранция LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, бърза доставка LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1
, 5M 19PDU Black 8 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, Lestar цена
, Lestar промоция
, Lestar отстъпка
, Lestar Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Lestar ZASLESLIS0061 характеристики
, Lestar ZASLESLIS0061 спецификации
, Lestar ZASLESLIS0061 review
, Lestar ZASLESLIS0061 сравнение
, Lestar ZASLESLIS0061 отзиви
, Lestar ZASLESLIS0061 намаление
EAN: 5901966004437
MPN: LXARM 810 G-A K.:CZ 1,5M
Technical Specifications
| Material | Polymide |
| Rack mounting | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black |
| AC outlet types | Type E |
| Nominal input voltage | 230 V |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| Surge energy rating | 909 J |
| Nominal current output | 10 A |
| Peak power | 2300 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Weight | 510 g |
| Depth | 52 mm |
| Height | 45 mm |
| Width | 448 mm |
| Cable length | 1.5 m |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 48.5 x 6 cm
Weight: 0.538 kg




