


-42 %



Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3") Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83FF0020PB
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.85kg
2,086.38€ (4,080.60лв.)
3,576.66€ (6,995.34лв.)
без ДДС: 1,738.65€ (3,400.50лв.)
![]() |
12 x 197.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, 83FF0020PB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, цена Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, оферти Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, ревю Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, промоция Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, онлайн магазин Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, поръчай Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal мнения
, Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, гаранция Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, бърза доставка Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 83FF0020PB характеристики
, Lenovo 83FF0020PB спецификации
, Lenovo 83FF0020PB review
, Lenovo 83FF0020PB сравнение
, Lenovo 83FF0020PB отзиви
, Lenovo 83FF0020PB намаление
| Processor cores: | 12 |
| Processor model: | 155U |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Memory form factor: | On-board |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory clock speed: | 7467 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Product colour: | Teal |
| Housing material: | Aluminium |
| Product type: | Hybrid (2-in-1) |
| Colour name: | Tidal Teal |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Fingerprint reader: | No |
| Windows Hello: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Weight: | 1.34 kg |
| Depth: | 203.9 mm |
| Width: | 299.1 mm |
| Height: | 15.9 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type: | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| WWAN: | Not installed |
| Mobile network connection: | No |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Trivet included: | Yes |
| Mouse included: | Yes |
| Stylus pen: | No |
| HD type: | 2.8K |
| LED backlight: | Yes |
| Display resolution: | 2880 x 1800 pixels |
| Display surface: | Gloss |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display diagonal: | 33.8 cm (13.3") |
| Touchscreen: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Colour gamut: | 100% |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Dolby Vision |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Trial software: | Office |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Audio chip: | Realtek ALC3306 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | Dolby Atmos |
| Number of built-in speakers: | 4 |
| Number of microphones: | 2 |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| Card reader integrated: | No |
| SSD capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 3 |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 80 Wh |
| Keyboard backlit: | No |







