


-42 %



Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14") Touchscreen 2,8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83DJ005GPB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.74kg
1,240.21€ (2,425.64лв.)
2,126.06€ (4,158.22лв.)
без ДДС: 1,033.51€ (2,021.37лв.)
![]() |
12 x 117.12 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, 83DJ005GPB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, цена Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, оферти Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, ревю Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, промоция Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, онлайн магазин Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, поръчай Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal мнения
, Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, гаранция Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, бърза доставка Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core Ultra 5 125H Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Teal
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 83DJ005GPB характеристики
, Lenovo 83DJ005GPB спецификации
, Lenovo 83DJ005GPB review
, Lenovo 83DJ005GPB сравнение
, Lenovo 83DJ005GPB отзиви
, Lenovo 83DJ005GPB намаление
| Performance-core base frequency: | 1.2 GHz |
| Processor base power: | 28 W |
| Performance cores: | 4 |
| Efficient cores: | 8 |
| Maximum turbo power: | 115 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.6 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Low Power Efficient-cores: | 2 |
| Efficient-core base frequency: | 0.7 GHz |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 700 MHz |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 2.5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.5 GHz |
| Processor cores: | 14 |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Processor threads: | 18 |
| Processor model: | 125H |
| Processor cache: | 18 MB |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card family: | Intel Arc Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Arc Graphics |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory clock speed: | 7467 MHz |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Colour name: | Tidal Teal |
| Product type: | Hybrid (2-in-1) |
| Housing material: | Aluminium |
| Product colour: | Teal |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Windows Hello: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Fingerprint reader: | No |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Width: | 317.7 mm |
| Height: | 16.6 mm |
| Depth: | 222.1 mm |
| Weight: | 1.49 kg |
| Mobile network connection: | No |
| WWAN: | Not installed |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Stylus pen: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Dolby Vision, HDR True Black 500 |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Touchscreen: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Colour gamut: | 100% |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Panel type: | OLED |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display surface: | Gloss |
| HD type: | 2.8 K |
| LED backlight: | Yes |
| Display resolution: | 2880 x 1800 pixels |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Speaker power: | 2 W |
| Audio chip: | Realtek ALC3306 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Card reader integrated: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Optical drive type: | No |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera: | Yes |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 71 Wh |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | No |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| AI software frameworks supported by NPU: | OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, DirectML |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |
| Sparsity support: | Yes |
| AI datatype support on NPU: | FP32, Int8, FP16 |
| Maximum frequency NPU: | 1.4 GHz |
| Windows Studio effects support: | Yes |







