


-42 %



Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16") 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83DN006QPB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 3.71kg
1,773.54€ (3,468.74лв.)
3,040.34€ (5,946.40лв.)
без ДДС: 1,477.95€ (2,890.62лв.)
![]() |
12 x 167.48 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, 83DN006QPB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, цена Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, оферти Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, ревю Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, промоция Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, онлайн магазин Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, поръчай Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey мнения
, Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, гаранция Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, бърза доставка Lenovo Yoga Pro 9 16IMH9 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16) 3.2K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 83DN006QPB характеристики
, Lenovo 83DN006QPB спецификации
, Lenovo 83DN006QPB review
, Lenovo 83DN006QPB сравнение
, Lenovo 83DN006QPB отзиви
, Lenovo 83DN006QPB намаление
| Processor threads: | 22 |
| Processor cores: | 16 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor cache: | 24 MB |
| Processor model: | 155H |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Low Power Efficient-cores: | 2 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 700 MHz |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 2.5 GHz |
| Processor base power: | 28 W |
| Efficient cores: | 8 |
| Maximum turbo power: | 115 W |
| Performance cores: | 6 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.8 GHz |
| Processor generation: | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.8 GHz |
| Performance-core base frequency: | 1.4 GHz |
| Efficient-core base frequency: | 0.9 GHz |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| On-board graphics card model: | Intel Arc Graphics |
| Discrete graphics card memory: | 8 GB |
| Discrete graphics card: | Yes |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6 |
| On-board graphics card family: | Intel Arc Graphics |
| Discrete GPU manufacturer: | NVIDIA |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory clock speed: | 7467 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Product colour: | Grey |
| Housing material: | Aluminium |
| Colour name: | Luna Grey |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 170 W |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Fingerprint reader: | No |
| Windows Hello: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Weight: | 2.05 kg |
| Width: | 362.7 mm |
| Depth: | 253.7 mm |
| Height: | 18.3 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Mobile network connection: | No |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WWAN: | Not installed |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Display surface: | Matt |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | 3.2K |
| Display resolution: | 3200 x 2000 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Panel type: | Mini LED |
| Display brightness: | 1200 cd/m² |
| Touchscreen: | No |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Dolby Vision |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Colour gamut: | 100% |
| RGB colour space: | sRGB |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Trial software: | Office |
| Audio chip: | Realtek ALC3306 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of built-in speakers: | 6 |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Optical drive type: | No |
| NVMe: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Card reader integrated: | Yes |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| Compatible memory cards: | SD |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 1 |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 84 Wh |
| Pointing device: | Touchpad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| AI software frameworks supported by NPU: | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT |
| AI datatype support on NPU: | FP32, Int8, FP16 |
| Maximum frequency NPU: | 1.4 GHz |
| Windows Studio effects support: | Yes |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |
| Sparsity support: | Yes |







