









Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIIFOUPS0022
- Тегло: 24.20kg
- SKU: ZSIIFOUPS0022
678.31€ (1,326.66лв.)
без ДДС: 565.26€ (1,105.55лв.)
![]() |
12 x 64.06 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, ZSIIFOUPS0022
, INFOSEC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, цена Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, оферти Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, ревю Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, промоция Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, онлайн магазин Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, поръчай Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s) мнения
, Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, infosec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, гаранция Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, бърза доставка Infosec X4 3000 RM Plus uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1800 W 10 AC outlet(s)
, INFOSEC цена
, INFOSEC промоция
, INFOSEC отстъпка
, INFOSEC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, INFOSEC ZSIIFOUPS0022 характеристики
, INFOSEC ZSIIFOUPS0022 спецификации
, INFOSEC ZSIIFOUPS0022 review
, INFOSEC ZSIIFOUPS0022 сравнение
, INFOSEC ZSIIFOUPS0022 отзиви
, INFOSEC ZSIIFOUPS0022 намаление
EAN: 3700085660652
MPN: INF_660652
Technical Specifications
| Output power capacity | 3 kVA |
| Output operation voltage (max) | 220 V |
| Number of input phases | 1 |
| Input operation voltage (max) | 268 V |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Waveform | Pseudo sine |
| Output frequency | 50 Hz |
| Input operation voltage (min) | 162 V |
| Crest factor | 3:1 |
| Power protection features | Overdischarge |
| Power protection features | Overload |
| Power protection features | Overcharge |
| Maximum current | 16 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output voltage regulation | -10 - 10% |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Auto-restart | Yes |
| Output power | 1800 W |
| Noise level | 45 dB |
| Number of output phases | 1 |
| Product colour | Black |
| Form factor | Rackmount |
| Housing material | Plastic |
| Display type | LCD |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Weight | 23.6 kg |
| Height | 88 mm |
| Width | 440 mm |
| Depth | 472 mm |
| Manual | Yes |
| Cables included | Input power cable, Output power cable |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| AC outlets quantity | 10 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| USB port type | USB Type-B |
| AC outlet types | C13 coupler |
| AC outlet types | Type F |
| Battery capacity | 7 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Typical backup time at full load | 65 min |
| Cold start | Yes |
| Battery recharge time | 6 h |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typical backup time at half load | 17 min |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 58.5 x 50 x 21 cm
Weight: 24.2 kg

