
Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: IPC-F42P
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.49kg
41.10€ (80.38лв.)
без ДДС: 34.25€ (66.99лв.)
Етикети:
Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, IPC-F42P
, IMOU
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, цена Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, оферти Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, ревю Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, промоция Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, онлайн магазин Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, поръчай Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole мнения
, Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, imou {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, гаранция Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, бърза доставка Imou IPC-F42P Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall/Pole
, IMOU цена
, IMOU промоция
, IMOU отстъпка
, IMOU IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, IMOU IPC-F42P характеристики
, IMOU IPC-F42P спецификации
, IMOU IPC-F42P review
, IMOU IPC-F42P сравнение
, IMOU IPC-F42P отзиви
, IMOU IPC-F42P намаление
| Product colour: | White |
| Form factor: | Bullet |
| Housing material: | Plastic |
| Mounting type: | Wall/Pole |
| Protection features: | Water resistant, Waterproof |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| DC output voltage: | 12 |
| Power consumption (max): | 3.5 W |
| DC output current: | 5 A |
| Power source type: | DC |
| Video motion detection: | Yes |
| Configurable region: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | -30 - 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Weight: | 240 g |
| Length: | 147.7 mm |
| Width: | 74.2 mm |
| Height: | 74.2 mm |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Ethernet interface type: | 100 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | Android, iOS |
| Antennas quantity: | 2 |
| Day/night mode: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Type: | IP security camera |
| Placement supported: | Indoor & outdoor |
| Number of cameras: | 1 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Card reader integrated: | Yes |
| Internal memory: | 256 MB |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Field of view (FOV) angle: | 106° |
| Sensor type: | CMOS |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Video compression formats: | H.265, H.264 |
| Maximum resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Total megapixels: | 4 MP |
| Frame rate: | 30 fps |
| Night vision distance: | 30 m |
| Night vision: | Yes |
| Lens diameter: | 6 mm |
| Digital zoom: | 16x |
| Number of lenses: | 1 |





