





IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILIMOROU0001
- Тегло: 0.79kg
- SKU: KILIMOROU0001
48.60€ (95.05лв.)
без ДДС: 40.50€ (79.21лв.)
Етикети:
IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, KILIMOROU0001
, IMOU
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, цена IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, оферти IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, ревю IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, промоция IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, онлайн магазин IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, поръчай IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router мнения
, IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, imou {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, гаранция IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, бърза доставка IMOU HX21 AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
, IMOU цена
, IMOU промоция
, IMOU отстъпка
, IMOU Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, IMOU KILIMOROU0001 характеристики
, IMOU KILIMOROU0001 спецификации
, IMOU KILIMOROU0001 review
, IMOU KILIMOROU0001 сравнение
, IMOU KILIMOROU0001 отзиви
, IMOU KILIMOROU0001 намаление
EAN: 6976391037533
MPN: HX21
Technical Specifications
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Built-in display | No |
| Product type | Tabletop router |
| Product colour | White |
| Power source type | DC |
| External power adapter | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Reset button | Yes |
| VPN support | PPTP, OpenVPN, IPSec |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Networking standards | IEEE 802.11g |
| Networking standards | IEEE 802.11n |
| Networking standards | IEEE 802.11ax |
| Networking standards | IEEE 802.11b |
| Networking standards | IEEE 802.11a |
| Networking standards | IEEE 802.11ac |
| Ethernet LAN | Yes |
| VPN Passthrough | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Browser supported | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Antenna included | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2402 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| Antenna design | External |
| Antennas quantity | 5 |
| Ethernet WAN | Yes |
| SIM card slot | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| DSL WAN | No |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Input current | 1,5 A |
| Input voltage | 12 V |
| 3G | No |
| 5G | No |
| 4G | No |
| Warnings | Do not open the appliance housing - risk of electric shock. |
| Warnings | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |
| Warnings | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices. |
| Sustainability certificates | CE |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 38 x 27 cm
Weight: 0.785 kg
