













Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CIPIMOKAM0048
- Тегло: 0.84kg
- SKU: CIPIMOKAM0048
72.35€ (141.50лв.)
без ДДС: 60.29€ (117.92лв.)
Етикети:
Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, CIPIMOKAM0048
, IMOU
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, цена Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, оферти Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, ревю Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, промоция Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, онлайн магазин Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, поръчай Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall мнения
, Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, imou {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, гаранция Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, бърза доставка Imou Cruiser Z Turret IP security camera Indoor & outdoor Ceiling/wall
, IMOU цена
, IMOU промоция
, IMOU отстъпка
, IMOU Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, IMOU CIPIMOKAM0048 характеристики
, IMOU CIPIMOKAM0048 спецификации
, IMOU CIPIMOKAM0048 review
, IMOU CIPIMOKAM0048 сравнение
, IMOU CIPIMOKAM0048 отзиви
, IMOU CIPIMOKAM0048 намаление
EAN: 6976391038110
MPN: IPC-S7DP-5M0WEZ
Technical Specifications
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Product colour | White |
| Protection features | Waterproof |
| Form factor | Turret |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| DC output current | 1 A |
| DC output voltage | 12 |
| Power source type | DC |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Vehicle detection |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection |
| Built-in siren | Yes |
| Siren noise level | 110 dB |
| Configurable region | Yes |
| Video motion detection | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 50 °C |
| Reset button | Yes |
| Height | 110 mm |
| Width | 129 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 438 g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | No |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Day/night mode | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Type | IP security camera |
| Built-in light | Yes |
| Screws included | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Number of cameras | 1 |
| AC adapter included | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Built-in HDD | No |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Viewing angle, horizontal (2.8mm lens) | 95.3° |
| Viewing angle, vertical (2.8mm lens) | 52.1° |
| Viewing angle, diagonal (2.8mm lens) | 113.7° |
| Lens viewing angle, horizontal | 24.4° |
| Lens viewing angle, vertical | 14° |
| Lens viewing angle, diagonal | 28.1° |
| Tilt angle range | 0 - 90° |
| Pan range | 0 - 355° |
| Progressive scan | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Number of sensors | 1 |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3") |
| Video compression formats | H.264 |
| Video compression formats | H.265 |
| Frame rate | 15 fps |
| Total megapixels | 5 MP |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 56 m |
| LED type | White |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Zoom capability | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Fixed focal length | 12 mm |
| Digital zoom | 12x |
| Warnings | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Warnings | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Warnings | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Compliance certificates | CE |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 15.5 x 15.6 x 19.6 cm
Weight: 0.84 kg
