



















Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP, 5 MP (2880 x 1620)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CIPIMOKAM0064
- Тегло: 0.39kg
- SKU: CIPIMOKAM0064
55.87€ (109.28лв.)
без ДДС: 46.56€ (91.06лв.)
Етикети:
Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, CIPIMOKAM0064
, IMOU
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, цена Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, оферти Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, ревю Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, промоция Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, онлайн магазин Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, поръчай Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620) мнения
, Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, imou {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, гаранция Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, бърза доставка Imou IP Bulb Cam 5MP IPC-S6DP
, 5 MP (2880 x 1620)
, IMOU цена
, IMOU промоция
, IMOU отстъпка
, IMOU Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, IMOU CIPIMOKAM0064 характеристики
, IMOU CIPIMOKAM0064 спецификации
, IMOU CIPIMOKAM0064 review
, IMOU CIPIMOKAM0064 сравнение
, IMOU CIPIMOKAM0064 отзиви
, IMOU CIPIMOKAM0064 намаление
EAN: 6971927238309
MPN: 41348
Technical Specifications
| Form factor | Bulb |
| Product colour | White |
| Power source type | DC |
| Power consumption (typical) | < 9.2 W |
| DC output voltage | 5 |
| DC output current | 1.5 A |
| Power management | DC12V / 1A |
| Video motion detection | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 °C |
| Reset button | Yes |
| Weight | 265 g |
| Length | 75 mm |
| Width | 177 mm |
| Height | 75 mm |
| Cable length | 0.4 m |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Day/night mode | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Placement supported | External / Internal |
| Enclosure type | Enclosed |
| Type | IP security camera |
| Number of cameras | 1 |
| AC adapter included | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | 2-way |
| Lens | Permanent |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in siren | Yes |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| White balance | yes |
| Network interface | RJ-45 10/100 |
| Viewing angle | 92° |
| Tilt angle range | -5 - 80° |
| Lens viewing angle, diagonal | 107° |
| Pan range | 0 - 355° |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Sensor type | CMOS |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Video compression formats | H.265 |
| Video compression formats | H.264 |
| Camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Frame rate | 30 fps |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 30 m |
| Number of lenses | 1 |
| Digital zoom | 16x |
| Lens diameter | 2.8 mm |
| Network protocol | IP, TCP, UDP |
| Warnings | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Warnings | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Warnings | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10.5 x 20.1 x 10.2 cm
Weight: 0.388 kg
