





iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: ✔ В наличност
- Модел: GCB3481WQSU-B1
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 12.50kg
514.68€ (1,006.63лв.)
без ДДС: 428.90€ (838.86лв.)
![]() |
12 x 48.60 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, GCB3481WQSU-B1
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, цена iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, оферти iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, ревю iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, промоция iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, онлайн магазин iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, поръчай iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black мнения
, iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, гаранция iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, бърза доставка iiyama G-MASTER GCB3481WQSU-B1 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA GCB3481WQSU-B1 характеристики
, IIYAMA GCB3481WQSU-B1 спецификации
, IIYAMA GCB3481WQSU-B1 review
, IIYAMA GCB3481WQSU-B1 сравнение
, IIYAMA GCB3481WQSU-B1 отзиви
, IIYAMA GCB3481WQSU-B1 намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Office |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1946425 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 32 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 54 W |
| Weight (with stand): | 7.6 kg |
| Width (with stand): | 808 mm |
| Depth (with stand): | 256 mm |
| Height (with stand): | 551.5 mm |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync refresh rate range: | 48 - 180 Hz |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Package weight: | 10.6 kg |
| Package depth: | 237 mm |
| Package width: | 899 mm |
| Package height: | 502 mm |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | DisplayPort, HDMI, AC, USB |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| Display brightness (typical): | 500 cd/m² |
| Response time: | 0.3 ms |
| Screen shape: | Curved |
| Native aspect ratio: | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Pixel pitch: | 0.232 x 0.232 mm |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| HD type: | UltraWide Quad HD |
| Display diagonal: | 86.4 cm (34") |
| Display resolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Horizontal scan range: | 48 - 180 kHz |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Panel type: | VA |
| Display diagonal (metric): | 86.4 cm |
| Viewable size, horizontal: | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical: | 33.4 cm |
| Contrast ratio (typical): | 4000:1 |
| Display technology: | LCD |
| Touchscreen: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 6 W |
| Built-in camera: | No |
| Number of OSD languages: | 10 |
| Picture-in-Picture: | Yes |
| Adjustable height (max): | 11 cm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt angle range: | 20 - 5° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| On Screen Display (OSD) languages: | French, English, Japanese, Polish, Russian, Czech, Spanish, German, Italian, Dutch |
| HDMI: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Headphone out: | Yes |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | Yes |











