





iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GB3271QSU-B1
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 14.10kg
356.05€ (696.38лв.)
без ДДС: 296.71€ (580.31лв.)
![]() |
12 x 33.62 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, GB3271QSU-B1
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, цена iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, оферти iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, ревю iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, промоция iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, онлайн магазин iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, поръчай iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black мнения
, iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, гаранция iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, бърза доставка iiyama G-MASTER GB3271QSU-B1 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA GB3271QSU-B1 характеристики
, IIYAMA GB3271QSU-B1 спецификации
, IIYAMA GB3271QSU-B1 review
, IIYAMA GB3271QSU-B1 сравнение
, IIYAMA GB3271QSU-B1 отзиви
, IIYAMA GB3271QSU-B1 намаление
| Product colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 31 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 50 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Power consumption (typical): | 45 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Width (with stand): | 714 mm |
| Height (with stand): | 454.5 mm |
| Width (without stand): | 714 mm |
| Weight (with stand): | 11.3 kg |
| Depth (with stand): | 230 mm |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Package height: | 506 mm |
| Package depth: | 225 mm |
| Package width: | 795 mm |
| Package weight: | 14.1 kg |
| Quick start guide: | Yes |
| Remote control batteries included: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| Cables included: | USB, AC, DisplayPort, HDMI |
| Horizontal scan range: | 30 - 242 kHz |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Response time: | 1 ms |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Viewable size, horizontal: | 69.8 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1200:1 |
| Pixel pitch: | 0.272 x 0.272 mm |
| HD type: | Wide Quad HD |
| Display technology: | LED |
| Touchscreen: | No |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Display brightness (typical): | 400 cd/m² |
| Viewable size, vertical: | 39.3 cm |
| Screen shape: | Flat |
| Panel type: | IPS |
| Display surface: | Matt |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| RMS rated power: | 6 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in camera: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| On Screen Display (OSD) languages: | German, Russian, Czech, Japanese, Polish, French, Italian, Dutch, English |
| Height adjustment: | Yes, 12 cm |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt angle range: | -3 - 22° |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Number of OSD languages: | 9 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| HDMI: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Headphone outputs: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDCP: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| Sustainability certificates: | RoHS |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 477739 |











