





iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: G2766HSU-B1
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.46kg
193.10€ (377.68лв.)
без ДДС: 160.92€ (314.73лв.)
![]() |
12 x 18.24 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, G2766HSU-B1
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка iiyama G-MASTER G2766HSU-B1 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA G2766HSU-B1 характеристики
, IIYAMA G2766HSU-B1 спецификации
, IIYAMA G2766HSU-B1 review
, IIYAMA G2766HSU-B1 сравнение
, IIYAMA G2766HSU-B1 отзиви
, IIYAMA G2766HSU-B1 намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Feet colour: | Black |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 20 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 30 kWh |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 28 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Height (with stand): | 438 mm |
| Depth (with stand): | 240 mm |
| Width (with stand): | 610.5 mm |
| Weight (with stand): | 5 kg |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync refresh rate range: | 48 - 165 Hz |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Package width: | 692 mm |
| Package depth: | 162 mm |
| Package height: | 454 mm |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | DisplayPort, AC, USB |
| Stand included: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time: | 1 ms |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Display technology: | LED |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Panel type: | VA |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 184 kHz |
| Display diagonal (metric): | 68.5 cm |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Viewable size, horizontal: | 59.8 cm |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Touchscreen: | No |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Screen shape: | Curved |
| Pixel pitch: | 0.311 x 0.311 mm |
| HD type: | Full HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display surface: | Matt |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 4 W |
| Built-in camera: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| Tilt angle range: | -5 - 22° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | Yes |
| Height adjustment: | No |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| VESA mounting: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Spanish, Japanese, English, French, German, Italian, Dutch, Polish, Russian, Czech |
| Number of OSD languages: | 10 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.0 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| Number of upstream ports: | 1 |
| USB hub version: | 2.0 |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| USB upstream port type: | USB Type-B |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 546084 |
| Sustainability certificates: | REACH, ErP, CE, RoHS, WEEE |











