


-36 %



iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GB2590HSU-B5
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.40kg
304.68€ (595.90лв.)
477.34€ (933.59лв.)
без ДДС: 253.90€ (496.59лв.)
![]() |
12 x 28.77 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, GB2590HSU-B5
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка iiyama G-MASTER GB2590HSU-B5 computer monitor 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA GB2590HSU-B5 характеристики
, IIYAMA GB2590HSU-B5 спецификации
, IIYAMA GB2590HSU-B5 review
, IIYAMA GB2590HSU-B5 сравнение
, IIYAMA GB2590HSU-B5 отзиви
, IIYAMA GB2590HSU-B5 намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 25 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1411102 |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 19 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 25 kWh |
| Width (with stand): | 557.5 mm |
| Height (with stand): | 532.5 mm |
| Depth (with stand): | 252 mm |
| Weight (with stand): | 4.7 kg |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Package weight: | 6.4 kg |
| Package width: | 627 mm |
| Package depth: | 162 mm |
| Package height: | 411 mm |
| Display diagonal (metric): | 62.2 cm |
| Panel type: | IPS |
| Viewable size, horizontal: | 54.4 cm |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Response time: | 0.4 ms |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Flat |
| Display technology: | LCD |
| Display diagonal: | 62.2 cm (24.5") |
| HD type: | Full HD |
| Viewable size, vertical: | 30.3 cm |
| Horizontal scan range: | 31 - 292 kHz |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display brightness (peak): | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Colour depth: | 8 bit |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.283 x 0.283 mm |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 4 W |
| Pivot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Pivot angle: | 0 - 90° |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Adjustable height (max): | 15 cm |
| Cable lock slot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| USB hub version: | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Headphone out: | Yes |
| Number of upstream ports: | 2 |
| HDMI: | Yes |
| Warnings: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Do not expose to water or excessive moisture. |










