


-36 %



AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black, Red – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: C32G2ZE/BK
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 10.16kg
306.62€ (599.70лв.)
480.37€ (939.53лв.)
без ДДС: 255.52€ (499.75лв.)
![]() |
12 x 28.96 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, C32G2ZE/BK
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, цена AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, оферти AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, ревю AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, промоция AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, онлайн магазин AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, поръчай AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red мнения
, AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, гаранция AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, бърза доставка AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC C32G2ZE/BK характеристики
, AOC C32G2ZE/BK спецификации
, AOC C32G2ZE/BK review
, AOC C32G2ZE/BK сравнение
, AOC C32G2ZE/BK отзиви
, AOC C32G2ZE/BK намаление
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Front bezel colour: | Black/Red |
| Detachable stand: | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 27 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 27 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Power consumption (typical): | 45 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 394329 |
| External power adapter: | Yes |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Width (with stand): | 709.9 mm |
| Height (with stand): | 524.4 mm |
| Depth (with stand): | 244.9 mm |
| Weight (with stand): | 6.83 kg |
| Weight (without stand): | 5.67 kg |
| Height (without stand): | 425.5 mm |
| Depth (without stand): | 85 mm |
| Width (without stand): | 709.9 mm |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync refresh rate range: | 48 - 240 Hz |
| Fast charging: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package depth: | 225 mm |
| Package height: | 607 mm |
| Package weight: | 9.81 kg |
| Package width: | 813 mm |
| Cables included: | DisplayPort, HDMI |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| Stand included: | Yes |
| Power cable length: | 1.8 m |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Pixel pitch: | 0.3637 x 0.3637 mm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| HD type: | Full HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Screen shape: | Curved |
| Supported video modes: | 1080p |
| Horizontal scan range: | 30 - 255 kHz |
| Touchscreen: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 255 kHz |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time: | 0.5 ms |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| NTSC coverage (typical): | 85% |
| sRGB coverage (typical): | 123% |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Surface hardness: | 3H |
| Adobe RGB coverage: | 91% |
| Backlight type: | W-LED |
| Display diagonal (metric): | 80.01 cm |
| Display technology: | LED |
| Pixel density: | 6993 ppi |
| Viewable size, horizontal: | 69.8 cm |
| Screen curvature: | 150 cm |
| Panel type: | VA |
| Viewable size, vertical: | 39.3 cm |
| Colour depth: | 8 bit |
| Contrast ratio (typical): | 4000:1 |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Built-in microphone: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in camera: | No |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | No |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Simplified Chinese, Spanish, Croatian, Ukrainian, Finnish, Japanese, Portuguese, Swedish, Russian, Czech, Turkish, English, Polish, Traditional Chinese, French, Korean, German, Italian, Dutch |
| Pivot: | No |
| Built-in USB hub: | No |
| DVI port: | No |
| HDMI version: | 2.0 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Audio input: | No |
| HDMI: | Yes |
| Light effects: | No |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Recyclable packaging material: | 100% |
| Exterior finish type: | Textured |
| Mean time between failures (MTBF): | 50000 h |
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |






