





HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 3G629F
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 13.50kg
241.55€ (472.43лв.)
без ДДС: 201.29€ (393.69лв.)
![]() |
12 x 22.81 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, 3G629F
, Hewlett-Packard
, Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, цена HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, оферти HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, ревю HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, промоция HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, онлайн магазин HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, поръчай HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer мнения
, HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer сравнение
, евтин Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ Цветни лазерни мултифункционални устройства
, най-добър Цветни лазерни мултифункционални устройства
, нов Цветни лазерни мултифункционални устройства
, hewlett-packard {ucfirst}цветни лазерни мултифункционални устройства
, оригинален HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, гаранция HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, бърза доставка HP LaserJet Pro MFP 3102fdn Printer
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Цветни лазерни мултифункционални устройства
, цветни лазерни мултифункционални устройства в българия
, цветни лазерни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Цветни лазерни мултифункционални устройства
, магазин за Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ оферти Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Hewlett-Packard 3G629F характеристики
, Hewlett-Packard 3G629F спецификации
, Hewlett-Packard 3G629F review
, Hewlett-Packard 3G629F сравнение
, Hewlett-Packard 3G629F отзиви
, Hewlett-Packard 3G629F намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-officejet-200-mobile-printer-series/model/5156327?sku=CZ993A&serialnumber=CZ993A |
| Number of print cartridges: | 1 |
| Duplex functions: | Copy, Print |
| Printing colours: | Black |
| Page description languages: | PWG, PDF, PCLm, URF, PCL 5c, PCL 6, PCLmS |
| All-In-One-multitasking: | Yes |
| Maximum duty cycle: | 50000 pages per month |
| HP segment: | Small medium business |
| Printer fonts: | TrueType, Scalable |
| Recommended duty cycle: | 350 - 2500 pages per month |
| Product colour: | White |
| Built-in display: | Yes |
| Display: | CGD |
| Display diagonal: | 6.86 cm (2.7") |
| Control type: | Touch |
| Colour display: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.06 W |
| Power consumption (PowerSave): | 0.06 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (sleep): | 1.31 W |
| Power consumption (ready): | 4.5 W |
| Power consumption (printing): | 436 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | 15 - 32.5 °C |
| Recommended humidity operating range: | 30 - 70% |
| Width: | 418 mm |
| Depth: | 398.2 mm |
| Height: | 313.2 mm |
| Weight: | 10.5 kg |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Mobile printing technologies: | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Cabling technology: | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN data rates: | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi: | No |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Other operating systems supported: | Linux |
| Built-in processor: | Yes |
| Internal memory: | 512 MB |
| Processor frequency: | 800 MHz |
| Sound pressure level (scanning): | 47 dB |
| Sound power level (printing): | 6.6 dB |
| Maximum internal memory: | 512 MB |
| Sound pressure level (printing): | 53 dB |
| Package height: | 490 mm |
| Package weight: | 13.6 kg |
| Package width: | 497 mm |
| Package depth: | 379 mm |
| Cables included: | AC |
| Cartridge(s) included: | Yes |
| Included cartridge capacity (black): | 1000 pages |
| Warranty card: | Yes |
| Direct printing: | Yes |
| USB port: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Number of users: | 10 user(s) |
| Acoustic power emissions (ready): | 32 dB |
| Acoustic pressure emissions bystander (ready): | 14 dB |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 33 ppm |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Printing: | Mono printing |
| Print technology: | Laser |
| Secure printing: | Yes |
| Duplex printing: | Yes |
| Print resolution black: | 1200 x 1200 DPI |
| Warm-up time: | 35 s |
| Duplex printing mode: | Auto |
| Copy speed (black, normal quality, A4): | 33 cpm |
| Copying: | Mono copying |
| Copier resize: | 25 - 400% |
| Auto fit function: | Yes |
| Maximum number of copies: | 999 copies |
| Maximum copy resolution: | 300 x 300 DPI |
| Time to first copy (black, normal): | 6.2 s |
| Duplex copying: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 8443310000 |
| Modem speed: | 33.6 Kbit/s |
| Faxing: | Mono faxing |
| Fax memory: | 500 pages |
| Auto reduction: | Yes |
| Fax forwarding: | Yes |
| Fax resolution (black): | 300 x 300 DPI |
| Auto-redialing: | Yes |
| Fax delayed sending: | Yes |
| Fax transmission speed: | 3 sec/page |
| Speed dialling: | Yes |
| Auto document feeder (ADF) input capacity: | 50 sheets |
| Maximum output capacity: | 150 sheets |
| Total output capacity: | 150 sheets |
| Total number of input trays: | 1 |
| Auto document feeder (ADF): | Yes |
| Maximum number of input trays: | 1 |
| Total input capacity: | 250 sheets |
| Maximum input capacity: | 250 sheets |
| Paper tray 1 input capacity: | 250 sheets |
| Maximum print size: | 207 x 348 mm |
| Custom media width: | 76 - 216 mm |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Custom media length: | 127 - 356 mm |
| ISO C-series sizes (C0...C9): | C5, C6 |
| Non-ISO print media sizes: | 16K, L, Oficio |
| Envelopes sizes: | DL, C6, B5, C5 |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| JIS B-series sizes (B0...B9): | B6 |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| Paper tray media types: | Cut sheet, Postcard, Envelopes, Plain paper, Glossy paper, Labels |
| Photo paper sizes: | 10x15 cm |
| Paper tray media weight: | 60 - 163 g/m² |
| Scan to: | Software, TWAIN |
| Scanner type: | Flatbed & ADF scanner |
| Optical scanning resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Maximum scan area: | 216 x 297 mm |
| Image formats supported: | JPG, TIFF |
| Scanning: | Colour scanning |
| Greyscale levels: | 256 |
| Scan drivers: | TWAIN |
| Duplex scanning: | No |
| Input colour depth: | 24 bit |
| Optical scanning resolution (black): | 1200 x 1200 ppi |
| Scan speed (black): | 19 ppm |
| Scan technology: | CIS |
| Scan speed (colour): | 8 ppm |
| Document formats supported: | PDF, XPS |
| Optical scanning resolution (colour): | 1200 x 1200 ppi |
| Optical scanning resolution (ADF): | 300 x 300 DPI |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 889894402004 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (A80) 889894812667; (ABT) 889894812681; (ACQ) 889894812698; (BHG) 889894812674 |
| HP Dynamic security: | Yes |
| Doesn't contain: | Mercury |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainable technologies and materials: | EU ROHS, WEEE |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e): | 2 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 40 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 70 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 32 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 1 |






