


-40 %



HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F6W15A#B19
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 15.50kg
709.08€ (1,386.84лв.)
1,181.81€ (2,311.42лв.)
без ДДС: 590.90€ (1,155.70лв.)
![]() |
12 x 66.96 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, F6W15A#B19
, Hewlett-Packard
, Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, цена HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, оферти HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, ревю HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, промоция HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, онлайн магазин HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, поръчай HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi мнения
, HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi сравнение
, евтин Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ Цветни лазерни мултифункционални устройства
, най-добър Цветни лазерни мултифункционални устройства
, нов Цветни лазерни мултифункционални устройства
, hewlett-packard {ucfirst}цветни лазерни мултифункционални устройства
, оригинален HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, гаранция HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, бърза доставка HP LaserJet Pro M426fdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Цветни лазерни мултифункционални устройства
, цветни лазерни мултифункционални устройства в българия
, цветни лазерни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Цветни лазерни мултифункционални устройства
, магазин за Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ оферти Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Hewlett-Packard F6W15A#B19 характеристики
, Hewlett-Packard F6W15A#B19 спецификации
, Hewlett-Packard F6W15A#B19 review
, Hewlett-Packard F6W15A#B19 сравнение
, Hewlett-Packard F6W15A#B19 отзиви
, Hewlett-Packard F6W15A#B19 намаление
| Number of print cartridges: | 1 |
| Digital sender: | Yes |
| Recommended duty cycle: | 750 - 4000 pages per month |
| Maximum duty cycle: | 80000 pages per month |
| Printing colours: | Black |
| HP segment: | Small medium business |
| Page description languages: | PCL 6, URF, PDF 1.7, PostScript 3, PCL 5 |
| Touchscreen: | Yes |
| Built-in display: | Yes |
| Display diagonal: | 7.62 cm (3") |
| Product colour: | Grey |
| Control type: | Touch |
| Colour display: | Yes |
| Power consumption (off): | 0.1 W |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (sleep): | 2.7 W |
| Power consumption (ready): | 9.1 W |
| Power consumption (average operating): | 583 W |
| Operating temperature (T-T): | 15 - 32.5 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 30 - 70% |
| Depth: | 390 mm |
| Width: | 420 mm |
| Height: | 323 mm |
| Weight: | 12.9 kg |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN data rates: | 10,1000,100 Mbit/s |
| Mobile printing technologies: | Mopria Print Service, Google Cloud Print, HP ePrint, Apple AirPrint |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Card reader integrated: | No |
| Internal memory: | 256 MB |
| Processor frequency: | 1200 MHz |
| Maximum internal memory: | 256 MB |
| Package height: | 490 mm |
| Package weight: | 15.5 kg |
| Package width: | 497 mm |
| Package depth: | 398 mm |
| USB port: | Yes |
| Standard interfaces: | Ethernet, USB 2.0, Wireless LAN |
| Direct printing: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Print technology: | Laser |
| Printing: | Mono printing |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 38 ppm |
| Duplex printing: | Yes |
| Duplex printing mode: | Auto |
| Time to first page (black, normal): | 5.4 s |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Copying: | Mono copying |
| Copy speed (black, normal quality, A4): | 38 cpm |
| Copier resize: | 25 - 400% |
| Maximum copy resolution: | 600 x 600 DPI |
| Time to first copy (black, normal): | 7.2 s |
| Maximum number of copies: | 99 copies |
| Modem speed: | 33.6 Kbit/s |
| Faxing: | Mono faxing |
| Fax transmission speed: | 3 sec/page |
| Fax speed dialing (max numbers): | 120 |
| Auto reduction: | Yes |
| Fax forwarding: | Yes |
| Fax broadcasting: | 119 locations |
| Fax delayed sending: | Yes |
| Auto-redialing: | Yes |
| Auto document feeder (ADF) input capacity: | 50 sheets |
| Auto document feeder (ADF): | Yes |
| Maximum output capacity: | 150 sheets |
| Multi-Purpose tray input capacity: | 100 sheets |
| Multi-Purpose tray: | Yes |
| Total number of input trays: | 2 |
| Maximum input capacity: | 900 sheets |
| Paper input type: | Paper tray |
| Total input capacity: | 350 sheets |
| Total output capacity: | 150 sheets |
| Maximum number of input trays: | 3 |
| Paper tray media types: | Plain paper, Pre-printed, Bond paper, Heavy paper, Envelopes, Transparencies, Labels |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A6, A5, A4 |
| JIS B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Non-ISO print media sizes: | Executive |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Envelopes sizes: | B5, C5, DL |
| Scan to: | E-mail, USB, Cloud |
| Maximum scan area: | 216 x 356 mm |
| Optical scanning resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Image formats supported: | JPG, TIF, BMP, PNG |
| Scanner type: | Flatbed & ADF scanner |
| Scanning: | Colour scanning |
| Document formats supported: | PDF, TXT, RTF |
| Scan speed (colour): | 21 ppm |
| Greyscale levels: | 256 |
| Input colour depth: | 24 bit |
| TWAIN version: | 1.9 |
| Scan speed (black): | 26 ppm |
| HP Auto-On/Auto-Off: | Yes |
| HP ePrint: | Yes |
| Sustainable technologies and materials: | Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; 85% ITE-derived closed loop plastic; Low Halogen |






