





HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 804L7UT
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.16kg
1,107.26€ (2,165.62лв.)
без ДДС: 922.72€ (1,804.68лв.)
![]() |
12 x 104.56 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, 804L7UT
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, цена HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, оферти HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, ревю HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, промоция HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, поръчай HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked мнения
, HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, гаранция HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка HP EliteBook 645 G10 AMD Ryzen™ 7 PRO 7730U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 804L7UT характеристики
, Hewlett-Packard 804L7UT спецификации
, Hewlett-Packard 804L7UT review
, Hewlett-Packard 804L7UT сравнение
, Hewlett-Packard 804L7UT отзиви
, Hewlett-Packard 804L7UT намаление
| Processor model: | 7730U |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Processor threads: | 16 |
| Processor frequency: | 2 GHz |
| Processor cores: | 8 |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor cache: | 16 MB |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor generation: | AMD Ryzen PRO 7000 Series |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card family: | AMD Radeon Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board GPU manufacturer: | AMD |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Product colour: | Silver |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Fingerprint reader: | No |
| Smart card reader: | No |
| Weight: | 1.4 kg |
| Height: | 19.9 mm |
| Depth: | 213.9 mm |
| Width: | 321.9 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| WLAN controller manufacturer: | MediaTek |
| Package width: | 69 mm |
| Package height: | 305 mm |
| Package depth: | 483 mm |
| HD type: | Full HD |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Storage media: | SSD |
| SSD capacity: | 256 GB |
| NVMe: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 256 GB |
| SSD interface: | PCI Express |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 3 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| MicroSIM card slot: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Number of battery cells: | 3 |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Clickpad |
| Keyboard backlit: | No |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| HP segment: | Business |






