





HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 4ZB97A
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 17.40kg
331.19€ (647.75лв.)
без ДДС: 275.99€ (539.79лв.)
![]() |
12 x 31.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, 4ZB97A
, Hewlett-Packard
, Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, цена HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, оферти HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, ревю HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, промоция HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, онлайн магазин HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, поръчай HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi мнения
, HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi сравнение
, евтин Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ Цветни лазерни мултифункционални устройства
, най-добър Цветни лазерни мултифункционални устройства
, нов Цветни лазерни мултифункционални устройства
, hewlett-packard {ucfirst}цветни лазерни мултифункционални устройства
, оригинален HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, гаранция HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, бърза доставка HP Color Laser 179fnw A4 600 x 600 DPI 18 ppm Wi-Fi
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Цветни лазерни мултифункционални устройства
, цветни лазерни мултифункционални устройства в българия
, цветни лазерни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Цветни лазерни мултифункционални устройства
, магазин за Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ оферти Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Hewlett-Packard 4ZB97A характеристики
, Hewlett-Packard 4ZB97A спецификации
, Hewlett-Packard 4ZB97A review
, Hewlett-Packard 4ZB97A сравнение
, Hewlett-Packard 4ZB97A отзиви
, Hewlett-Packard 4ZB97A намаление
| Printing colours: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Maximum duty cycle: | 20000 pages per month |
| Page description languages: | SPL |
| HP segment: | Small medium business |
| Number of print cartridges: | 4 |
| Digital sender: | Yes |
| Recommended duty cycle: | 100 - 500 pages per month |
| Display: | LCD |
| Built-in display: | Yes |
| Product colour: | Black |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.2 W |
| Power consumption (printing): | 300 W |
| Power consumption (sleep): | 1.9 W |
| Power consumption (ready): | 38 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 30 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 40 °C |
| Depth: | 363 mm |
| Weight: | 14.1 kg |
| Width: | 406 mm |
| Height: | 344.1 mm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Cabling technology: | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Ethernet LAN data rates: | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Mobile printing technologies: | Mopria Print Service, Apple AirPrint, Google Cloud Print |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows 10 |
| Server operating systems supported: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2012 |
| Processor frequency: | 800 MHz |
| Built-in processor: | Yes |
| Internal memory: | 128 MB |
| Package width: | 501 mm |
| Package weight: | 17.4 kg |
| Package height: | 440 mm |
| Package depth: | 466 mm |
| Cables included: | USB, Phone |
| Included cartridge capacity (black): | 700 pages |
| Included cartridge capacity (CMY): | 500 pages |
| Cartridge(s) included: | Yes |
| Direct printing: | Yes |
| USB port: | Yes |
| Printing: | Colour printing |
| Print technology: | Laser |
| Maximum resolution: | 600 x 600 DPI |
| Time to first page (black, normal): | 12.4 s |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 18 ppm |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): | 4 ppm |
| Print resolution colour: | 600 x 600 DPI |
| Duplex printing: | Yes |
| Print resolution black: | 600 x 600 DPI |
| Duplex printing mode: | Manual |
| Copier resize: | 25 - 400% |
| Maximum number of copies: | 999 copies |
| Copy speed (colour, normal quality, A4): | 4 cpm |
| Time to first copy (black, normal): | 12.6 s |
| Time to first copy (colour, normal): | 32.1 s |
| Copy speed (black, normal quality, A4): | 18 cpm |
| Copying: | Colour copying |
| Maximum copy resolution: | 600 x 600 DPI |
| Fax memory: | 400 pages |
| Modem speed: | 33.6 Kbit/s |
| Total output capacity: | 50 sheets |
| Total input capacity: | 150 sheets |
| Total number of input trays: | 1 |
| Auto document feeder (ADF): | No |
| Paper tray media weight: | 60 - 220 g/m² |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A6, A5, A4 |
| Paper tray media types: | Lightweight paper, Heavy paper, Plain paper, Pre-printed, Glossy paper, Bond paper, Recycled paper, Labels |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| JIS B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Non-ISO print media sizes: | Oficio |
| Optical scanning resolution: | 600 x 600 DPI |
| Scan to: | PC |
| Scan drivers: | TWAIN, WIA |
| Maximum scan resolution: | 4800 x 4800 DPI |
| Scanner type: | Flatbed & ADF |
| Scanning: | Colour scanning |
| Scan technology: | CIS |
| Document formats supported: | |
| Image formats supported: | JPG, TIFF |
| HP Auto-On/Auto-Off: | Yes |






