





HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 692T0AA
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.52kg
48.53€ (94.91лв.)
без ДДС: 40.44€ (79.09лв.)
Етикети:
HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, 692T0AA
, Hewlett-Packard
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, цена HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, оферти HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, ревю HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, промоция HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, онлайн магазин HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, поръчай HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard мнения
, HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, hewlett-packard {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, гаранция HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, бърза доставка HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, Hewlett-Packard 692T0AA характеристики
, Hewlett-Packard 692T0AA спецификации
, Hewlett-Packard 692T0AA review
, Hewlett-Packard 692T0AA сравнение
, Hewlett-Packard 692T0AA отзиви
, Hewlett-Packard 692T0AA намаление
| Wireless range: | 10 m |
| Backlight: | No |
| Product colour: | White |
| Protection features: | Spill resistant |
| Number of batteries (keyboard): | 2 |
| Keyboard battery type: | AAA |
| Service life of battery: | 24 month(s) |
| Power source type: | Battery |
| Keyboard weight: | 340 g |
| Weight: | 340 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 282.1 x 121.8 x 16 mm |
| Mac operating systems supported: | MacOS |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10 |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Mobile operating systems supported: | iPadOS |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Package weight: | 620 g |
| Package width: | 40 mm |
| Package height: | 325 mm |
| Mouse included: | No |
| Keyboard key switch: | Mechanical |
| Numeric keypad: | No |
| Multi-device support: | Yes |
| Keyboard form factor: | Mini |
| Pointing device: | No |
| Recommended usage: | Home |
| Device interface: | Bluetooth |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Hot keys: | Yes |
| Number of hot keys: | 12 |
| Keyboard keys operating life: | 10 million characters |
| Height: | 16 mm |
| Depth: | 121.8 mm |
| Width: | 282.1 mm |
| Sustainable technologies and materials: | Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; Contains ocean-bound recycled plastic; 80% ITE-derived closed loop plastic; At least 15% recycled metal |





